dr n. med. Małgorzata Chodakowska-Żebrowska

Neurolog

3,4

Moi i żony rodzice byli wielokrotnie pacjentami Pani Doktor. Jako pacjenci prywatni czy na NFZ zawsze byliśmy bardzo zadowoleni. Poświęcała nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy. Polecam wszystkim chorym.

Polecam wszystkim chorym.

Byłam u pani doktor tylko jeden raz, po wystąpieniu niespodziewanych zawrotów głowy, potraktowała sprawę poważnie i zleciła dalsze badania. Bardzo rzeczowa osoba, budząca zaufanie pacjenta

Bardzo rzeczowa osoba, budząca zaufanie pacjenta

Wierzę ze wreszcie trafiłam na LEKARZA. Rzeczowa, kompetentna szczera. Potrafi krytykować innych lekarzy jesli cos zrobili nue tak, a to juz sztuka

Brak wsparcia pacjenta z góry na pierwszej rozmowie bez wysłuchania pacjenta nie daje nadzieji na poprawę wręcz stwierdza że żadnej poprawy nie będzie żadna rehabilitacja nie pomoże i szkoda wysiłku jaki pacjent wkłada w ćwiczenia radzi przerwać .Dlatego nie polecam i radzę omijać ją szerokim łukiem

Niesympatyczna i zarozumiała, widzi swój czubek nosa. Ingeruje w życie prywatne ( próbowała skłócić męża z żoną). Wypowiadała się o boreliozie nie mając o tej chorobie zielonego pojęcia. Podważała wyniki badań robionych w specjalistycznej niemieckiej klinice. Uważa, że badanie western blot robione w naszym zakaźnym są w 100% pewne ha ha ha. Poszłam do Pani dr z bólem głowy a przesympatyczna wizyta spotęgowała moje objawy...