dr n. med. Małgorzata Ciszewska

Dermatolog

Polecam. Zmieniłem dermatologa z poradni przyszpitalnej na ul. Raciborskiej w Katowicach na panią doktor Ciszewską jak naraie jestdm zadowolony z leczenia w końcu efektywnego do tego pani doktor bardzo miła i poświęca sporo czasu.

Moją pierwszą uwagę przykuło to,że każdy pacjent długo jest w gabinecie u pani doktor. Dało mi to do zrozumienia, że dermatolog poświęca czas każdej osobie. Kiedy nadeszła moja kolej pani doktor starannie zdiagnozowała moje przypadki a było ich aż 4 i przyznać muszę z pałną świadomością,że wszystkie moje problemy zniknęły :) Bardzo sympatyczna i co najważniejsze skuteczna. Serdecznie polecam.

Fachowa, kompetentna i miła Pani dermatolog. Rozpoznała moje schorzenie i zleciła dobre i skuteczne leczenie - problem zniknął. Polecam z pełnym zaufaniem. Stanisława C.

Polecam z pełnym zaufaniem. Stanisława C.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Katowice"?

NA WITOSA
Witosa