Dermatolog Katowice

wizyta już od 100

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

Bardzo mi pomogła. Polecam z serca. Wizyta bez pośpiechu cierpliwie wysłucha i dobrze doradzi. Bardzo profesjonalna i rzeczowa.

Zespół Wojewódzkich Przychodni Specjalistycznych
Lompy 11
40-038 Katowice

Jakiś czas temu polecono mi dr Sieczkowskiego, gdyż od pewnego czasu borykam się z bardzo uciążliwą przypadłością, Bardzo kompetentny lekarz. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad i bardzo dokładnie badał. Efekty są widoczne. Jak dotąd lekarze mieli problemy z moją przypadłością, przepisywali różne lekarstwa i maści, a problem pozostawał. Tym razem jest inaczej. wszystko zniknęło, a rana się zagoiła. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Pacjent
Medycyna estetyczna Katowice lekarz Monika Mazur

lekarz Monika Mazur

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Body Care Clinic
Ul. Opolska 7/3
40-084 Katowice

Jak na razie skorzystałam tylko z kosnultacji u Pani Doktor, ale zrobiła na mnie takie pozytywne wrażenie, że postanowiłam się tym podzielić :)
Spotkanie trwało ponad 40 minut, Pani Doktor rozmawiała ze mną szczerze i z bardzo pozytywnym nastawieniem. Jestem młoda, mam 24 lat, więc Pani doktor odradziła mi wiele zabiegów, które chciałam robić, ale zrobiła to w grzeczny i profesjonalny sposób, a nie (z czym się spotkałam), określeniem, że ...
Opinia dodana przez: Goś

Dermatolog estetyczny, Dermatolog dziecięcy

Śląskie Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej - DERMEST
Ludowa 11
40-770 Katowice

Pani Doktor to przede wszystkim prawdziwy lekarz z powołania i znakomity fachowiec z dziedziny dermatologii oraz medycyny estetycznej. Usługi wykonywane są na najwyższym poziomie. Pani Doktor poświęca pacjentowi bardzo dużo uwagi, świetnie diagnozuje problem, tłumacząc i wyjaśniając jakie zabiegi są konieczne proponując plan zabiegów lub leczenia. Jest osobą o niebywałej kulturze i uprzejmości oraz ogromnej wiedzy, popartej dużym doświadczeniem. Z pełnym przekonaniem polecam usługi C-MED Pani Doktor Renaty Wilk Czyż ...
Opinia dodana przez: małgorzata

Grzyśki 13b lok. 9
Katowice

Miła,sypatyczna,skuteczna.Bardzo polecam.
Polecam. Zmieniłem dermatologa z poradni przyszpitalnej na ul. Raciborskiej w Katowicach na panią doktor Ciszewską jak naraie jestdm zadowolony z leczenia w końcu efektywnego do tego pani doktor bardzo miła i poświęca sporo czasu.
Opinia dodana przez: daniel

Klonowa 28
40-168 Katowice

Bardzo polecam Pani doktor konkretna z ogromną wiedzą ,lekarz z powołania .Wystawiła prawidłową diagnozę za pierwszym razem pomogła od razu.
Inni proponowali ciekły azot brrrr ....
Opinia dodana przez: Monika

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice

Przez pół roku nikt nie umiał wyleczyć mojej mamy mimo stosowania drogich lekarstw a Pani Doktor zrobiła to w dwa tygodnie.Wystarczyła jedna wizyta. Błyskawicznie postawiła diagnozę, bez pośpiechu wyjaśniła w czym problem, zastosowało odpowiednie i niedrogie leczenie. Przy tym wszystkim była bardzo miła i uprzejma. Bardzo dobry lekarz, którego wszystkim polecam.
Opinia dodana przez: Krzysiek

dr n. med. Elżbieta Meszyńska

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

El-Derm
Łubinowa 17
40-647 Katowice

Dzięki b.dobrych radach i delikatnych zabiegach p.doktor czuję się lepiej, pewniej i na pewno młodziej. Teraz jestem szczęśliwa.
Polecam !!!
Opinia dodana przez: Barbara