Wspaniałą lekarka,empatyczna ,profesjonalna i uprzejmą. Badania kontrolne wyznaczane bez problemu co roku. Gorąco polecam.

Bardzo jestem zadowolona z wizyty u Pani doktor. Nie leczy w ciemno. Najlepszy lekarz dermatolog którego poznałam !

Fantastyczny lekarz, indywidualne podejście do pacjenta. Wspaniałe tłumaczy przebieg leczenia i jest bardzo spokojna i miła. Polecam kazdemu Panią dermatolog!

Pani Doktor jest świetnym lekarzem. Nie rozumiem opinii, tych negatywnych. Poświęca dużo czasu pacjentowi i świetnie tłumaczy. Nie prowadzi kuracji w ciemno, no i trafnie dobiera leki. Bardzo dobry dermatolog dziecięcy.

Pani doktor to cudowna kobieta, bardzo miła i kompetentna. Polecam każdemu leczenie u Pani dr Sosnowskiej!

brak zainteresowania pacjentem brak odpowiedzialności -błędy dawkowania leku{podczas leczenia izotekiem

Najlepsza lekarka jaką kiedykolwiek poznałam! wszystko wyjaśniła, uspokoiła, była bardzo miła i sprawiła że zabieg nie był dla mnie stresujący. Polecam tą Panią każdemu!

brak słów, na wizycie może się zająć tylko jedną rzeczą zapytana o coś dodatkowego nie może odpowiedzieć, no cóż nie wszyscy są po medycynie i mają prawo pytać

Wspaniała Pani doktor! Wysłucha, wytłumaczy i co najważniejsze - wyleczy :) Moja córka była zachwycona a ja też! POLECAM!

to moja żona przynajmniej zanim zmieniła nazwisko na moje. Doktor Medycyny Tomasz Abraham.

to moja żona przynajmniej zanim zmieniła nazwisko na moje.
Doktor Medycyny Tomasz Abraham.