Filtruj terminy

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice

Bardzo jestem zadowolona z wizyty u Pani doktor. Nie leczy w ciemno. Najlepszy lekarz dermatolog którego poznałam !
Opinia dodana przez: Marysia

dr Renata Wilk-Czyż

Śląskie Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej - DERMEST
Ludowa 11
40-770 Katowice

Pani Doktor to przede wszystkim prawdziwy lekarz z powołania i znakomity fachowiec z dziedziny dermatologii oraz medycyny estetycznej. Usługi wykonywane są na najwyższym poziomie. Pani Doktor poświęca pacjentowi bardzo dużo uwagi, świetnie diagnozuje problem, tłumacząc i wyjaśniając jakie zabiegi są konieczne proponując plan zabiegów lub leczenia. Jest osobą o niebywałej kulturze i uprzejmości oraz ogromnej wiedzy, popartej dużym doświadczeniem. Z pełnym przekonaniem polecam usługi C-MED Pani Doktor Renaty Wilk Czyż ...
Opinia dodana przez: małgorzata

lekarz Katarzyna Wrześniewska

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Mój synek ma atopowe zapalenie skóry. Na nodze zrobił mu się "placek", który ślimaczył się od kilku tygodni. Żadne preparaty nie pomagały.
Po obszernym wywiadzie pani doktor przepisała maści, których efekt widziałam już po 2 dniach. Polecam.

lek. med. Monika Lembryk-Kudelko

Prywatny Gabinet Dermatologiczny
ulica Bażantów 26
40-772 Piotrowice, Katowice

Byłem u Pani Kudelko na wizycie. Dostałem recepte na chorobę, której nie miałem. Na zasadzie nie wiadomo co to przepiszmy cokolwiek, może pomoże i jest powód żeby skasować 150zł. Loteria i lekceważenie zdrowia pacjenta. Wystarczy polecić innego specjalistę zamiast próbować leczyć chorobę o której nie ma się pojęcia. Pazerność bierze górę nad profesjonalizmem.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Katarzyna Kanwiszer-Nowara

Specjalistyczna Praktyka Dermatologiczna
ul.Opolska 11
Katowice

Pani Doktor zawsze poświęca dużo czasu i dokładnie wszystko tłumaczy. Bardzo uprzejma i życzliwie doradza najlepsze metody leczenia.Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Henryk

Dermatolodzy dziecięcy w Katowicach