lekarz Anita Lewartowska-Białek

Dermatolog

A ja uważam, ze trafił swój na swego. Jestem zadowolona z wizyty u Pani dr. zwłaszcza, że jestem nastawiona bardzo sceptycznie po wizycie u niezliczonej liczby dermatologów i też uznałam, że Pani dr jest ostatnim dermatologiem do którego idę. Bez sterydów, antybiotyków, leków przeciwhistaminowym...tylko nawilżanie skóry, naturalne kosmetyki, zdrowa dieta.. Dało się? Dało. Polecam :)

Pani doktor ma duże doświadczenie w rozpoznawaniu chorób i stawianiu właściwej diagnozy. Diagnoza trafna w 100% . Inny lekarz też leczył mnie przez 3 miesiące ale diagnoza była błędna i straciłam sporo pieniędzy na leki i niszczyłam niepotrzebnie wątrobę i co za tym idzie nie było poprawy. Tę Panią doktor mogę polecić leczy, bo rzeczywiście dobrze leczy.

Ja wybrałam się do Pani Doktor na zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Efekt lepszy niż się spodziewałam, nie przesadzony, a wyglądam świetnie. Poza tym, bardzo podoba mi się podejście do pacjenta. Tyle czasu ile trzeba, spokój i indywidualne podejście. Polecam.

W 9 tyg. ciąży poprosiłam o wizytę, z powodu swędzącej wysypki na całej twarzy. Z odległości 6 m stwierdziła, że mam małą wysypkę skoro pod podkładem i tak jej nie widać (podkład kryjący Toleriane La Roche Posay). Dodała, że dziś już przyjęła tyle pacjentów koleżanki, która jest chora a przecież jest tylko człowiekiem. (o godzinie 12) Już szykuję skargę na Panią dr. z nadprzyrodzonymi umiejętnościami z rentgenem w oczach który przenika przez kryjące podkłady!

Fantastyczny lekarz! Poprzednie 3 wizyty u innych dermatologów wpędziły mnie w depresję. Pani doktor wykazała się sporą cierpliwością i wiedzą! Przy okazji zamiast aplikować mi kolejne maści sterydowe po 30-50 zł sztuka, przepisała maść robioną w aptece- koszt 5 zł i zaleciła odpowiednią dietę! Jest remisja! DZIĘKUJĘ!

prawa rączka pani ordynator, miła jednak cóż z tego..... po prostu służy jako sekretarka