Dermatolog Sosnowiec

Niepubliczny Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego Medycyna Rodzinna "Start" Sp. z o. o.
ulica Naftowa 35
41-200 Sosnowiec

Przez pół roku nikt nie umiał wyleczyć mojej mamy mimo stosowania drogich lekarstw a Pani Doktor zrobiła to w dwa tygodnie.Wystarczyła jedna wizyta. Błyskawicznie postawiła diagnozę, bez pośpiechu wyjaśniła w czym problem, zastosowało odpowiednie i niedrogie leczenie. Przy tym wszystkim była bardzo miła i uprzejma. Bardzo dobry lekarz, którego wszystkim polecam.

Opinia dodana przez: Krzysiek

1-go Maja 14
41-200 Sosnowiec

Bardzo polecam leczenie u Pani Doktor, chociaż wiem, że zwiększenie liczby pacjentów nie będzie dla mnie korzystne. Już teraz na wizytę kontrolną trzeba długo czekać. Leczenie, które zaleciła mi Pani Doktor, bardzo szybko dało pierwsze rezultaty. Wiem, że w moim przypadku, konieczna jest cierpliwość i systematyczne leczenie, ale dzięki zaordynowanym środkom widzę istotną poprawę. Mam nadzieję, że na następnej wizycie usłyszę, że leczenie zostało zakończone:) Pani Doktor jest osobą bardzo cierpliwą, dokładnie choć szybko tłumaczy, co i jak należy stosować. Ta szybkość wynika pewnie ze świadomości, że w korytarzu czeka długa kolejka pacjentów. Doktor godna polecenia. Jestem wdzięczna za pomoc.

Opinia dodana przez: Gabriela

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Robiłam u pani doktor botox i wypełniacze i jestem bardzo zadowolona. "Ostrzykuje" bardzo delikatnie a efekty są widoczne już następnego dnia. Gorąco polecam

lekarz Hanna Marszałek

Dermatolog, Pediatra

al. Zwycięstwa 7
Sosnowiec

Lekarz Cudotwórca własnie ide dzisiaj do niej na kolejna wizyte bo po 2 latach mam nawrót ale mysle ze damy sobie rade .Na prawde serdecznie polecam

"MEDYK" S.C. Specjalistyczne Centrum Profilaktyki, Leczenia i Rehabilitacji
ulica Kaliska 41
41-211 Sosnowiec

Uważam, że dr jest bardzo życzliwą osobą a to jest znacznie ważniejsze niż pieniądze szczególnie jeśli przychodzi się w bardzo kiepskim nastroju na rozpoznanie. Polecam

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIMA lek. stom. Magdalena Gryma
ulica Stalowa 3
41-200 Sosnowiec

Krótko mówiąc - polecam. Pani dr. była bardzo uprzejma, nie sprawiała wrażenia, że przyjmuje "na akord", słuchała co mówię i odpowiadała sensownie. Leczenie - jak dotąd - z dużo lepszym skutkiem niż u poprzedniego dermatologa. Jest OK.

Opinia dodana przez: M

Centrum Medycyny Estetycznej
3 Maja 35a lok. 10
41-200 Sosnowiec

Jestem bardzo zadowolona. Panią Doktor poleciła mi koleżanka. Dwa zabiegi i znowu się sobie podobam.

Cena też nie była wygórowana, bo porównałam z innymi ofertami. Przyznam jednak, że nie to było dla mnie najważniejsze. Wolałam mieć pewność, że zabiegi przeprowadzi lekarz, który wie co robi. Koleżanka przypadkiem się wygadała, że robi sobie poprawki, wcześniej obśmiewała się z innych, co się upiększają.
Zawsze wyglądała świetnie, więc myślałam, że to kwestia genów. Za jakiś czas planuję kolejną wizytę, bo teraz wiem, że jeśli nie przesadza się i lekarz robi zabieg z wyczuciem, to można nie tylko zatrzymać czas, ale i trochę go cofnąć.

Opinia dodana przez: Kaja

Przychodnia Kolejowa ul. Piłsudskiego
Kaliska 41
Sosnowiec

Po pół roku leczenia u innego dermatologa, który twierdził niezbicie, że mam grzybicę skóry i starał się wcisnąć mi sterydy (wyobraźcie sobie moje przerażenie taką diagnozą - świeżo upieczona matka karmiąca, której lekarz każe odstawić dziecko od piersi i najlepiej unikać z nim kontaktu skórnego) WRESZCIE trafiłam do Pani Doktor Datty-Adamczak. Już po pierwszych oględzinach stwierdziła wybroczyny spowodowane osłabieniem naczyń kapilarnych po ciąży. Uderzeniowa dawka rutinoscorbinu załatwiła sprawę w ciągu miesiąca. Przemiła i kompetentna osoba - POLECAM!

lekarz Beata Gimlewicz-Pięta

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Sporadycznie korzystam z wizyt u Pani Doktor. Zawsze postawiła trafna diagnozę i przepisala odpowiednie leki i antybiotyki. Jest bardzo miła i sympatyczna. Nie mam do niej zastrzeżeń. Mogę spokojnie ja polecić. W moim przypadku choroby skóry.

Opinia dodana przez: Barbara

indywidualna praktyka lekarska
ul.Jagiellońska 13d/387
41-200 Sosnowiec

Byłem w zeszłym tygodniu u Pani Doktor, od zawsze borykałem sie z uciążliwymi zmianami skórnymi, które doprowadziły mnie do depresji, po wizycie u Pani Doktor Trzmiel wszystko się zmieniło, uciążliwe zmiany skórne zanikły a mój stan emocjonalny znacznie się poprawił.Dziękuję Pani Doktor....

Opinia dodana przez: Jacek