lekarz Magdalena Datta-Adamczak

Wenerolog, Dermatolog

3,9

Po pół roku leczenia u innego dermatologa, który twierdził niezbicie, że mam grzybicę skóry i starał się wcisnąć mi sterydy (wyobraźcie sobie moje przerażenie taką diagnozą - świeżo upieczona matka karmiąca, której lekarz każe odstawić dziecko od piersi i najlepiej unikać z nim kontaktu skórnego) WRESZCIE trafiłam do Pani Doktor Datty-Adamczak. Już po pierwszych oględzinach stwierdziła wybroczyny spowodowane osłabieniem naczyń kapilarnych po ciąży. Uderzeniowa dawka rutinoscorbinu załatwiła sprawę w ciągu miesiąca. Przemiła i kompetentna osoba - POLECAM!

Po przeczytaniu opini muszę stwierdzic że Pani doktor jest dobrym fachowcem pomogła podczas pierwszej wizyty. Faktycznie nie zawsze jest miła do bólu ale nie za to jej płacą poza tym każdy czasem ma zły dzien ważne że odpowiada na każde zadane pytanie

niestety moja opinia jest negatywna ,gdyz pani doktor zlekcewazyła mojego wnusia ,zle zdiagnozowała schorzenie ,które okazało sie ze to liszaj zakażny ,który jest niebezpieczny dla dziecka ,,tym bardziej [powinna to dobrze obejrzec gdyz ten liszaj znajduje sie koło ust ,dała masc po której nie było poprawy ,wrecz przeciwnie stan sie pogorszył i okazało sie ze tej maści nie wolno uzywac na tego rodzaju liszjec,,przykro mi za takie podejście do małego pacjenta ,,a tym bardziej ze zapłaciła synowa 50 zł za wizyte.

Jak na koszt wizyty [ 120 zł ] to usługa fatalna. Pani adamczak nie przeprowadziła ze mną żadnego wywiadu, a powinna, żeby stwierdzić z czego trądzik wynika i jak go leczyć. Tylko zerknęła na moją twarz i zapisała mi dwie maście, które razem kosztowały ok 80 zł. Wizyta trwała 2 minuty łącznie z wypisywaniem recept. Mija drugi miesiąc, problem nie zniknął a nawet się pogorszyło. Mam więcej zaskórników niż przedtem Moja twarz stała się bardzo sucha a kremy nawilżające nie działają. Podkreślam: za takie pieniądze nie opłaca się do niej ...

Podkreślam: za takie pieniądze nie opłaca się do niej wybrać.

ODRADZAM.

Bardzo Wielki negatyw tacy lekarze nie powinni leczyć, pani doktor choć ja nie nazwę ją doktorem jest bardzo nie kompetentna, mianowicie przy dziecku powiedziała że ma nieuleczalną chorobę łuszczycę i nie da się tego leczyć.Dziecko bardzo płacze po całych dniach.Będę opisywał tą panią wszędzie a nawet posądzę o zwrot kosztów leczenia psychologa dziecięcego.Tacy lekarze nie powinni istnieć.

Lekarz polecony przez znajomą. Okazało się, że wie jak poradzić sobie z moim problemem, czego nie wiedziała poprzednia pani 'lekarz' u której byłam. dokładnie wyjaśniła co mi jest. przepisała lek śmiesznie tani, a skuteczny. ogólnie jestem bardzo zadowolona z podejścia Pani Adamczak. te dwie osoby, które wystawiły negatywne opinie zdecydowanie są podstawione od innych dermatologów, bo to nie jest możliwe, żeby tak skrytykować dr. Adamczak będąc jej pacjentem. dziękuję, dobranoc.

dziękuję, dobranoc.

Maiłam wizytę u Pani doktor: niespodziewanie wyskoczyła mi wysypka na twarzy, podskórna, powodująca pieczenie i swędzenie. Wizyta odbyła się niepunktualnie,lecz wiem że takie wypadki się zdarzają. Odnośnie samej wizyty: nie trwała nawet 5 minut,Pani doktor spojrzała na twarz (ok 30 sek) po czym w milczeniu przeszła do wypisywania recepty: dostałam aleric (który mogę sobie sama kupić w aptece) oraz maść na bazie hydrocortisonu (szkoda że o tym nie wiedziałam, hydrocortison mam w domu). Nie znam przyczyny wysypki ("alergia" to słowo o bardzo szerokim znaczeniu). Jedyna radość w tym że wysypka po 4 dniach znikła. Lekarz przeciętny, bez rewelacji.

Panią Magde mogę polecić,mam wiele problemów ze skórą, bo jestem alergiczką i na wszystkie znajduje odpowiednie lekarstwo, a przede wszystkim leki te są tanie i skuteczne, odpowiedni sprzęt do badania. Wizyta albo na nfz albo prywatnie (70 zł. w chwili obecnej). Bardzo miła, uprzejma. Wchodzisz o takiej godzinie na jaką się zapisałaś, choć zdarzają się opóźnienia, bo nikt nie jest w stanie określić ile zajmie wizyta.

Pani dermatolog Magda,to naprawdę wspaniały i godny polecania lekarz.Rzetelnie podchodzi do pacjenta,dokładnie tłumaczy i ogląda każdą zmianę chorobową.Po wizycie prywatnej przyjeła mnie 3 razy bezpłatnie,w dzisiejszych czasach to rzadkość by lekarz przyjmujący prywatnie przyjał nas bezpłatnie i poświęcił dużo czasu dla pacjenta.Pani Magda to najlepszy dermatolog u którego byłam, godny polecenia wszystkim.Szkoda,że takich lekarzy jest niestety bardzo mało ;(

Pani Doktor bardzo konkretna,leki które przepisała pomogły w krótkim czasie i problem nie powrócił,miła i godna polecenia.