lekarz Magdalena Datta-Adamczak

Wenerolog, Dermatolog

Od kilkudziesięciu lat korzystam z usług, jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Zawsze pomocna, stara się przepisywać tanie leki. Super tłumaczy każdą przypadłość. Szybki i łatwy kontakt. Bardzo polecam.

Po pół roku leczenia u innego dermatologa, który twierdził niezbicie, że mam grzybicę skóry i starał się wcisnąć mi sterydy (wyobraźcie sobie moje przerażenie taką diagnozą - świeżo upieczona matka karmiąca, której lekarz każe odstawić dziecko od piersi i najlepiej unikać z nim kontaktu skórnego) WRESZCIE trafiłam do Pani Doktor Datty-Adamczak. Już po pierwszych oględzinach stwierdziła wybroczyny spowodowane osłabieniem naczyń kapilarnych po ciąży. Uderzeniowa dawka rutinoscorbinu załatwiła sprawę w ciągu miesiąca. Przemiła i kompetentna osoba - POLECAM!

Tragedia nie polecam !!! Lekarka bardzo arogancka, poświęca bardzo mało czasu, nie tłumaczy przyczyny choroby. Cena wizyty jest nieadekwatna do wykonywanej usługi.

Po przeczytaniu opini muszę stwierdzic że Pani doktor jest dobrym fachowcem pomogła podczas pierwszej wizyty. Faktycznie nie zawsze jest miła do bólu ale nie za to jej płacą poza tym każdy czasem ma zły dzien ważne że odpowiada na każde zadane pytanie

Bardzo Wielki negatyw tacy lekarze nie powinni leczyć, pani doktor choć ja nie nazwę ją doktorem jest bardzo nie kompetentna, mianowicie przy dziecku powiedziała że ma nieuleczalną chorobę łuszczycę i nie da się tego leczyć.Dziecko bardzo płacze po całych dniach.Będę opisywał tą panią wszędzie a nawet posądzę o zwrot kosztów leczenia psychologa dziecięcego.Tacy lekarze nie powinni istnieć.

Jak na koszt wizyty [ 120 zł ] to usługa fatalna. Pani adamczak nie przeprowadziła ze mną żadnego wywiadu, a powinna, żeby stwierdzić z czego trądzik wynika i jak go leczyć. Tylko zerknęła na moją twarz i zapisała mi dwie maście, które razem kosztowały ok 80 zł. Wizyta trwała 2 minuty łącznie z wypisywaniem recept. Mija drugi miesiąc, problem nie zniknął a nawet się pogorszyło. Mam więcej zaskórników niż przedtem Moja twarz stała się bardzo sucha a kremy nawilżające nie działają. Podkreślam: za takie pieniądze nie opłaca się do niej ...

Podkreślam: za takie pieniądze nie opłaca się do niej wybrać.

ODRADZAM.

niestety moja opinia jest negatywna ,gdyz pani doktor zlekcewazyła mojego wnusia ,zle zdiagnozowała schorzenie ,które okazało sie ze to liszaj zakażny ,który jest niebezpieczny dla dziecka ,,tym bardziej [powinna to dobrze obejrzec gdyz ten liszaj znajduje sie koło ust ,dała masc po której nie było poprawy ,wrecz przeciwnie stan sie pogorszył i okazało sie ze tej maści nie wolno uzywac na tego rodzaju liszjec,,przykro mi za takie podejście do małego pacjenta ,,a tym bardziej ze zapłaciła synowa 50 zł za wizyte.

Pani Doktor bardzo konkretna,leki które przepisała pomogły w krótkim czasie i problem nie powrócił,miła i godna polecenia.

Niestety, bardzo się zawiodłam nierzetelnym podejściem do problemu. Pani doktor nie wyjaśniła problemu trądziku, jak gdyby go nie zauważyła. lek który przepisała nie zadziałał, a stosuje go już 8 dzień. Nie polecam.

Skorzystałem prywatnie ze względu na czas oczekiwania. Profesjonalne podejście, skuteczna pomoc, kontakt bardzo sprawny i przyjemny.