lekarz Magdalena Datta-Adamczak

Wenerolog, Dermatolog

Panią Magde mogę polecić,mam wiele problemów ze skórą, bo jestem alergiczką i na wszystkie znajduje odpowiednie lekarstwo, a przede wszystkim leki te są tanie i skuteczne, odpowiedni sprzęt do badania. Wizyta albo na nfz albo prywatnie (70 zł. w chwili obecnej). Bardzo miła, uprzejma. Wchodzisz o takiej godzinie na jaką się zapisałaś, choć zdarzają się opóźnienia, bo nikt nie jest w stanie określić ile zajmie wizyta.

Maiłam wizytę u Pani doktor: niespodziewanie wyskoczyła mi wysypka na twarzy, podskórna, powodująca pieczenie i swędzenie. Wizyta odbyła się niepunktualnie,lecz wiem że takie wypadki się zdarzają. Odnośnie samej wizyty: nie trwała nawet 5 minut,Pani doktor spojrzała na twarz (ok 30 sek) po czym w milczeniu przeszła do wypisywania recepty: dostałam aleric (który mogę sobie sama kupić w aptece) oraz maść na bazie hydrocortisonu (szkoda że o tym nie wiedziałam, hydrocortison mam w domu). Nie znam przyczyny wysypki ("alergia" to słowo o bardzo szerokim znaczeniu). Jedyna radość w tym że wysypka po 4 dniach znikła. Lekarz przeciętny, bez rewelacji.

Lekarka niepunktualna. Spóźnia się do pracy. Nie usłyszałem nawet przepraszam. Totalnie roztrzepana. Podczas przyjmowania pacjenta odbiera telefony i wychodzi z gabinetu. Nie polecam.

Nie polecam.

Pani dermatolog Magda,to naprawdę wspaniały i godny polecania lekarz.Rzetelnie podchodzi do pacjenta,dokładnie tłumaczy i ogląda każdą zmianę chorobową.Po wizycie prywatnej przyjeła mnie 3 razy bezpłatnie,w dzisiejszych czasach to rzadkość by lekarz przyjmujący prywatnie przyjał nas bezpłatnie i poświęcił dużo czasu dla pacjenta.Pani Magda to najlepszy dermatolog u którego byłam, godny polecenia wszystkim.Szkoda,że takich lekarzy jest niestety bardzo mało ;(

Doskonałe podejście do pacjenta, szybka i trafna diagnoza. Polecam tego lekarza.

Doskonałe podejście do pacjenta, szybka i trafna diagnoza.
Polecam tego lekarza.

Bardzo dobra specjalistka. Człowiek bardzo kulturalny - każdego pacjenta traktuje z szacunkiem. Naprawdę Lekarka godna polecenia! Miła, uprzejma o wspaniałym podejściu do pacjentów

Lekarz polecony przez znajomą. Okazało się, że wie jak poradzić sobie z moim problemem, czego nie wiedziała poprzednia pani 'lekarz' u której byłam. dokładnie wyjaśniła co mi jest. przepisała lek śmiesznie tani, a skuteczny. ogólnie jestem bardzo zadowolona z podejścia Pani Adamczak. te dwie osoby, które wystawiły negatywne opinie zdecydowanie są podstawione od innych dermatologów, bo to nie jest możliwe, żeby tak skrytykować dr. Adamczak będąc jej pacjentem. dziękuję, dobranoc.

dziękuję, dobranoc.

Osoba o wysokiej kulturze osobistej i ludzkim podejściu do pacjenta, bezinteresowna. Przepisała mi skuteczne i niedrogie leczenie. Po pierwszej wizycie prywatnej, zaproponowała kolejne konsultacje w ramach funduszu. Szczerze polecam.

Miła i fachowa.Zawsze po wizycie wychodzę zadowolony.Konsultuje ze mną przebieg choroby i leczenia (łuszczyca).

Dla mnie dobry lekarz. Obejrzała i "pomacała"(co się rzadko zdarza u lekarzy)zmiany na dłoniach i rękach. Bardzo staranna i sumienna. polecam dla każdego chorego!!