lekarz Magdalena Datta-Adamczak

Wenerolog, Dermatolog

Bardzo dobry kompetentny lekarz. Godny polecenia.

Bardzo dobry kompetentny lekarz. Godny polecenia.

Bardzo uprzejma pani doktor. Poświęciła mi dużo czasu i dokładnie objaśniła metodę leczenia. Co prawda leczenie, które zaleciła nie przyniosło skutku od razu, ale po kontakcie telefonicznym doradziła co robić dalej, bez konieczności następnej wizyty.

Miła, serdeczna, poświęca odpowiednio dużo czasu, tłumaczy chorobę. Również zaproponowała wizytę na fundusz zdrowia. Polecam!

Ja jestem bardzo zadowolona, był to mój 5 lekarz do którego poszłam bo żaden nie potrafił mi pomóc. Na pierwszą wizytę poszłam prywatnie, następne na kotrolę pani doktor zaproponowała już w ramach funduszu więc nie zgodzę się z opinią że jest nastawiona na pieniądze.Dwa razy musiałam do niej zadzwonić w celu konsultacji i za każdym razem wytłumaczyła mi problem i nie zbywała.Wręcz przeciwnie, kazała dzwonić i podała nr komórki jakby się coś działo. Bardzo gorąco polecam.

zdadzam sie , ze ta lekarka chyba zbytnio uwierzyla w pozytywne opinie osob na gorze tej strony, swoim podejsciem do pacjenta potwierdza tylko, ze leczenie jest dla niej biznesem i nic poza tym. moja wizyta byla krotka, poniewaz lekarka uznala po doslownie rzucie okiem na zmieniona chorobowo skore nalezy wyprobowac lek, ktory byl bardzo drogi a okazal sie bezskuteczny dodatkowo wywolal alergie. gdyby poswiecila odrobine czasu i wypytala szczegolowo, moze by sie domyslila, ze mi tego leku nie powinna przepisywac. odnosnie ceny leku- tak wysoki, ze chyba ma prowizje placona od firmy farmaceutycznej za to, zeby go polecac. inny lekarz zdecydowanie go odradzil ze wzgledu na cene i negatywne skutki uboczne. telefoniczna konsultacja z ta pania odpada- przeciez nikt jej za to nie placi. tej lekarce sie spieszy i jest na pieniadze nastawiona. wstyd, ze lekarz moze miec takie podejscie. nikomu bym jej nie polecil.

Nierzetelna, niepunktualna, oschla, niedelikatna, w ogole nie wytlumaczyla schorzenia, przepisala leki, ktore okazaly sie nieskuteczne a w rozmowie telefonicznej powiedziala, ze skoro nie zadzialaly, to trzeba zapisac sie na kolejna wizyte w pelnej cenie i przepisze inne leki, ale ze tez nie ma gwarancji,ze zadzialaja. wysmiewala kazde pytanie i koniecznie jak najszybciej chciala zakonczyc wizyte, nie wiem, srednia chyba probuje wyrobic. zdecydowanie odradzam

Miła, kompetentna, wzbudzająca zaufanie i najważniejsze pomogła :)

Miła, kompetentna, wzbudzająca zaufanie i najważniejsze pomogła :)

Zdecydowanie najlepszy dermatolog jakiego miałem przyjemnośc poznać.

Zdecydowanie najlepszy dermatolog jakiego miałem przyjemnośc poznać.

Pani doktor Adamczak to bez dwóch zdań najlepszy dermatolog z jakim miałam do czynienia. Byłam pozytywnie zaskoczona jej uprzejmym podejściem do pacjenta i myślę, że nie jeden lekarz powinien się od niej tego uczyć. Czy to wizyta prywatna czy publiczna Pani doktor tyle samo czasu poświęca na rozmowę z pacjentem i objaśnienie mu metody leczenia. :)

Prawdziwy lekarz z powołania. Osoba sympatyczna i kompetentna. Szybko i poprawnie zdiagnozowała schorzenie i po dokładnej rozmowie zaleciła skuteczne leczenie w dwóch opcjach - wersji dla pustej i nieco pełniejszej kieszeni. Wszystkim polecam.