lekarz Magdalena Datta-Adamczak

Wenerolog, Dermatolog

3,9

Doskonałe podejście do pacjenta, szybka i trafna diagnoza. Polecam tego lekarza.

Doskonałe podejście do pacjenta, szybka i trafna diagnoza.
Polecam tego lekarza.

Miła i fachowa.Zawsze po wizycie wychodzę zadowolony.Konsultuje ze mną przebieg choroby i leczenia (łuszczyca).

Bardzo dobry kompetentny lekarz. Godny polecenia.

Bardzo dobry kompetentny lekarz. Godny polecenia.

Niestety, bardzo się zawiodłam nierzetelnym podejściem do problemu. Pani doktor nie wyjaśniła problemu trądziku, jak gdyby go nie zauważyła. lek który przepisała nie zadziałał, a stosuje go już 8 dzień. Nie polecam.

Lekarka niepunktualna. Spóźnia się do pracy. Nie usłyszałem nawet przepraszam. Totalnie roztrzepana. Podczas przyjmowania pacjenta odbiera telefony i wychodzi z gabinetu. Nie polecam.

Nie polecam.

Miła, serdeczna, poświęca odpowiednio dużo czasu, tłumaczy chorobę. Również zaproponowała wizytę na fundusz zdrowia. Polecam!

Zdecydowanie najlepszy dermatolog jakiego miałem przyjemnośc poznać.

Zdecydowanie najlepszy dermatolog jakiego miałem przyjemnośc poznać.

Miła, kompetentna, wzbudzająca zaufanie i najważniejsze pomogła :)

Miła, kompetentna, wzbudzająca zaufanie i najważniejsze pomogła :)

Bardzo kontaktowy, serdeczny człowiek z dr Adamczak, nastawiiony na dobro pacjenta; polecam

Nierzetelna, niepunktualna, oschla, niedelikatna, w ogole nie wytlumaczyla schorzenia, przepisala leki, ktore okazaly sie nieskuteczne a w rozmowie telefonicznej powiedziala, ze skoro nie zadzialaly, to trzeba zapisac sie na kolejna wizyte w pelnej cenie i przepisze inne leki, ale ze tez nie ma gwarancji,ze zadzialaja. wysmiewala kazde pytanie i koniecznie jak najszybciej chciala zakonczyc wizyte, nie wiem, srednia chyba probuje wyrobic. zdecydowanie odradzam