lekarz Małgorzata Gościniewicz

Wenerolog, Dermatolog

Wyjątkowo nieprzyjemna pani doktor. Rzadko spotyka się aż tak nieuprzejmych ludzi. Zdarza jej się nawet podnosić głos na pacjenta, z łaską odpowiada na pytania. Nie ma za dużej wiedzy, przepisuje wciąż te same leki, mimo iż wie, że nie są skuteczne. Zwyczajnie nie zna nic innego, ma ustalone szablony leczenia, a każda choroba powinna być traktowana indywidualnie. Zdecydowanie NIE POLECAM, jestem zbulwersowana tym jak bardzo nie chce się pracować temu "lekarzowi".

Moja opinia... Cóż.... Pani doktor jest na pewno kompetentną osobą, to - i tylko to jej trzeba przyznać. Natomiast jeśli chodzi o podejście do pacjenta, jest naprawdę bardzo niemiła. Nie traktuje z szacunkiem pacjenta, zachowuje się tak jakby była jakąś "księżną" która zrobiła łaskę "maluczkiemu" że w ogłóle na niego spojrzała. Nie tłumaczy choroby, i odniosłam wrażenie że jest "nietykalska" -jeśli rozumiecie o co mi chodzi. To naprawdę smutne, nie rozumiem jak osoba która uważa się za lepszą od innych i najwyraźniej brzydzi się ich dotykać mogła zostać lekarzem? Podsumowując - jeśli nie odraża Cię osoba która potraktuje Twoje dziecko bądź Ciebie jakbyś był wyrzutkiem, to droga wolna. Na pewno po wizycie u TEJ pani doktor wyjdziecie z gabinetu zniesmaczeni tak jak ja . Czytałam poprzednie opinie , i bardzo jestem ciekawa czy osoby które tak zachwalają panią dr. Gościniewicz byli u niej w przychodni, czy prywatnie ? Naprawdę bardzo chciałabym to wiedzieć. Ponieważ ja już wchodząc do gabinetu pani dr. (w przychodni) zostałam niemiło potraktowana, a nie zdążyłam nawet jeszcze usiąść na krzesło. Dlatego bardzo jestem ciekawa - GDZIE TA PRZEMIŁA PANI DR. PRZYJMUJE ????

Witam Wszystkich Ja miałam okazję być na wizycie u Pani Dr, no cóż mam porównanie wizyty państwowej jak również prywatnej. Wizyta Państwowa-szkoda czasu, gdy u niej byłam nawet nie wyszła z za biurka by dokładnie pooglądać moje problemy natomiast wizyta prywatna - całkiem inny człowiek, dokładna ciekawa... Eh.., przykre to bo na medycynę powinno się iść z powołania a nie dla pieniędzy... Pacjenci w przychodni publicznej to poprostu druga kategoria...

Witam Wszystkich

Przede wszystkim jest niemila, nierozmawia z pacjentem gdybym sie sama nie zapytała co dolega mojemu dziecku to bym pewnie sie niedowiedziala ,z wielką łaską odpowiada na pytania moze dlatego ze na nfz,wiadomo kasa robi swoje niepolecam!

Superkobieta, jesli zastosujesz sie do jej zalecen, to wyleczenie masz murowane. Polecam!

Kultura i profesjonalizm przy zachowaniu pełnej intymności wykonywanych zabiegów,polecam

PO PROSTU CZYSTA TRAGEDIA!!!!! PANI "DOKTOR" POWIEDZIAŁA MI, ŻE MAM BIELACTWO A TO BZDURA PONIEWAŻ KOLEJNYCH DWÓCH LEKARZY DERMATOLOGÓW POWIEDZIAŁO MI, ŻE TO PO PROSTU ALERGIA NA BIAŁKO OT I WŁASNIE TAKA NIEKOMPETENTNA OSOBA JAK GOŚCINIEWICZ PRAWIE WPĘDZIŁA MNIE W DEPRESJE.

miła i kompetęnta osoba bardzo dobry dermatolog wytłumaczy wszystko powie jak postępować w dalszej kuracji polecam w ciemno .

wspaniała dermatolog miła i w ogóle potrafi pomóc drugiej osobie :)

wspaniała dermatolog miła i w ogóle potrafi pomóc drugiej osobie :)

Niezwykle miła i cierpliwa Pani,bardzo dokładnie przygląda się zmianom na skórze,dokładna,potrafi poradzić coś od siebie.Polecam jak najbardziej.