lekarz Małgorzata Gościniewicz

Wenerolog, Dermatolog

szkoda slow, olewatorsko podchodzi do czlowieka,moze inaczej prywatnie, w koncu wtedy sie placi

super lekarka, polecam. poswieca uwage, proponuje rozne rozwiazania, doradza kompleksowo, cierpliwa, wysluchuje pytan i rzeczowo odpowiada. robi wrazenie swietnego profesjonalisty i szanuje pacjenta. do tego rozumie, ze czasem pacjent musi sie telefonicznie skonsultowac i bez problemu doradza co i jak. do tego nie robi wrazenia ze naciaga na cokolwiek.fajny czlowiek. polecam

Pani dermatolog zgodzila sie mnie przyjac na ostatnia chwile, tj nie robila problemu z faktu, iz tego samego dnia zalezalo mi na wizycie. Byla bardzo profesjonalna, rzeczowa, dokladnie ogladala zmiany skorne, przepisala leki ale rowniez udzielila bardzo dokladnej porady czego unikac, jakie stosowac kosmetyki, itp. byla uprzejma, bardzo konkretna.zdecydowanie polecam, w mojej opinii bardzo dobry specjalista.