Pediatra Katowice

Poradnia Pediatryczna
Z. Kossak-Szczuckiej 36
40-555 Katowice

Pani doktor jest godna polecenia, stara się dziecko dokładnie zbadać po uprzednim wywiadzie z rodzicami. Stawia trafne diagnozy, jako przykład szkarlatyna której nie mógł stwierdzić lekarz na pogotowiu, a Pani doktor przed badaniem jak tylko dziecko zobaczyła od razy stwierdziła szkarlatynę. Stara się dziecko wyleczyć bez antybiotyków. Zawsze odbiera telefon i odpowiada na wszystkie pytania rodziców. Jako ciekawostkę w Zespole Wojewódzkich Przychodni Specjalistycznych w Katowicach panią doktor bardzo dobrze znają ...
Opinia dodana przez: korybantes

NovaMed
Katowice, ul. Bogucicka 18a
Katowice

Pani Mizera jest świetnym lekarzem pediatrą. Dzięki jej refleksowi i dobrej diagnozie, moja córka błyskawicznie została zoperowana, jak się okazało w ostatniej chwili przed "wylaniem" wyrostka. To jeden z tych bardzo nielicznych lekarzy, którzy potrafią też powiedzieć, ze nie są w czymś dobrze zorientowani i w zależności od istoty sprawy, poleca konsultacje u specjalisty lub sama zgłębia temat i przekazuje informacje przy kolejnej wizycie lub telefonicznie - taką sytuację miałam ...

NZOZ "DANMED" Przychodnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej
ulica Kołodzieja 42 A
40-749 Katowice

Bardzo profesjonalna, miła, uśmiechnięta kobieta. Zawsze stawia dobrą diagnozę, dobiera odpowiednie leki.Nigdy mnie nie zawiodła, jest świetnym lekarzem. Wizyty są miłe, konkretne i przyjemne ( dzieci się nie boją). Polecam wszystkim- nie tylko rodzicom, ponieważ doktor Krawiec jest również bardzo dobrym lekarzem rodzinnym.

Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
ulica Fredry 22
40-662 Katowice

Bardzo dobra lekarka. Jesteśmy z Pani dr Sowuli bardzo zadowoleni. Polecamy. Polecamy. Polecamy. Polecamy.
Opinia dodana przez: BT

Katowice

Mam 6 letnie dziecko do 3rż mojej córeczki korzystałem z różnych lekarzy, od kiedy poznaliśmy dr Wazowskiego moja córeczka nie chce słyszeć o innym lekarzu, nas rodziców wcale to nie dziwi- jest wspaniały

Grupowa Praktyka Lekarzy Rodzinnych "EWANMED"

40-129 Katowice

Z żalem i zaskoczeniem przyjęłam informację o tym, iż Pani dr Makiełło nie będzie już w naszej przychodni na Ligockiej 3A. Nie dość, że ze świecą szukać teraz tak świetnego lekarza i Człowieka, to jeszcze w naszej przychodni to nieodżałowana strata.Jestem pełna uznania, wdzięczności i za wszystko, co było dotychczas szczerze dziękuję. Życzę powodzenia w nowych placówkach. Katarzyna Pyrek z dziećmi
Opinia dodana przez: Katarzyna Pyrek

Ossowskiego 24a lok. 1
40-843 Katowice

Bardzo dobry lekarz dzieciecy, kompetentny, uprzejmy, moja córke nie chce chodzic do inego lekarza

Staffa 33
40-576 Katowice

Pani Doktor godna polecenia, wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie, nawet zadawane kilka razy :) ogromna wiedza, fachowe podejście do każdego maluszka, empatyczna. Dziękujemy za opiekę nad naszą Kluseczką.
Opinia dodana przez: Ola

Grottgera 54B
40-681 Katowice

Najlepszy lekarz na jakiego mogliśmy trafić z synkiem, Pani Doktor zawsze uprzejma, uśmiechnięta, z wiekiem sercem do swoich małych pacjentów jak i rodziców, a co najważniejsze z ogromną wiedzą, która nigdy nas nie zawiodła. Jak narazie to jedyny lekarz do którego mam zaufanie.
Opinia dodana przez: Mama Frania

ulica Adamskiego 13A/4
40-069 Katowice

BDB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pediatrzy w Katowicach