Pediatra Katowice

Poradnia Pediatryczna
Z. Kossak-Szczuckiej 36
40-555 Katowice

Pani doktor jest godna polecenia, stara się dziecko dokładnie zbadać po uprzednim wywiadzie z rodzicami. Stawia trafne diagnozy, jako przykład szkarlatyna której nie mógł stwierdzić lekarz na pogotowiu, a Pani doktor przed badaniem jak tylko dziecko zobaczyła od razy stwierdziła szkarlatynę. Stara się dziecko wyleczyć bez antybiotyków. Zawsze odbiera telefon i odpowiada na wszystkie pytania rodziców. Jako ciekawostkę w Zespole Wojewódzkich Przychodni Specjalistycznych w Katowicach panią doktor bardzo dobrze znają lekarze co świadczy o niej bardzo dobrze w moim mniemaniu. Ma bardzo dobrą opinie wśród innych lekarzy przyjmujących państwowo. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: korybantes piotrszymanskipl

NovaMed
Katowice, ul. Bogucicka 18a
Katowice

Pani Mizera jest świetnym lekarzem pediatrą. Dzięki jej refleksowi i dobrej diagnozie, moja córka błyskawicznie została zoperowana, jak się okazało w ostatniej chwili przed "wylaniem" wyrostka. To jeden z tych bardzo nielicznych lekarzy, którzy potrafią też powiedzieć, ze nie są w czymś dobrze zorientowani i w zależności od istoty sprawy, poleca konsultacje u specjalisty lub sama zgłębia temat i przekazuje informacje przy kolejnej wizycie lub telefonicznie - taką sytuację miałam przy próbie zaszczepienia dziecka przed wyjazdem na wakacje nową szczepionką, która pojawiła się na rynku. Oczywiście znała ją, ale za mało o niej wiedziała, żeby mi z czystym sumieniem od razu polecić. Dziecko w końcu zostało zaszczepione, a ja miałam pewność, ze to dobra szczepionka. Dr Mizera jest bardzo spostrzegawcza jeśli chodzi o diagnozowanie i obserwacje dzieci, i dociekliwa. Moja córka wyrasta powoli z porad pediatry i obie się martwimy, gdzie znajdziemy takiego drugiego lekarza. To niesamowite, ale tyle lat do niej chodzimy, tyle dzieciaków przyjmuje dziennie, a nigdy nie widziałam u niej rutyny, która tak często ma miejsce chociażby przy kontrolnym badaniu przed szczepieniem. Ona zawsze dokładnie bada. Kurcze, fajnie mieć lekarza, który jak powie, że jest ok, to nie trzeba się zastanawiać, czy aby na pewno. Polecam z czystym sumieniem.

NZOZ "DANMED" Przychodnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej
ulica Kołodzieja 42 A
40-749 Katowice

Bardzo profesjonalna, miła, uśmiechnięta kobieta. Zawsze stawia dobrą diagnozę, dobiera odpowiednie leki.Nigdy mnie nie zawiodła, jest świetnym lekarzem. Wizyty są miłe, konkretne i przyjemne ( dzieci się nie boją). Polecam wszystkim- nie tylko rodzicom, ponieważ doktor Krawiec jest również bardzo dobrym lekarzem rodzinnym.

Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
ulica Fredry 22
40-662 Katowice

Bardzo dobra lekarka. Jesteśmy z Pani dr Sowuli bardzo zadowoleni. Polecamy. Polecamy. Polecamy. Polecamy.

Opinia dodana przez: BT

Katowice

Mam 6 letnie dziecko do 3rż mojej córeczki korzystałem z różnych lekarzy, od kiedy poznaliśmy dr Wazowskiego moja córeczka nie chce słyszeć o innym lekarzu, nas rodziców wcale to nie dziwi- jest wspaniały

Grupowa Praktyka Lekarzy Rodzinnych "EWANMED"

40-129 Katowice

Z żalem i zaskoczeniem przyjęłam informację o tym, iż Pani dr Makiełło nie będzie już w naszej przychodni na Ligockiej 3A. Nie dość, że ze świecą szukać teraz tak świetnego lekarza i Człowieka, to jeszcze w naszej przychodni to nieodżałowana strata.Jestem pełna uznania, wdzięczności i za wszystko, co było dotychczas szczerze dziękuję. Życzę powodzenia w nowych placówkach. Katarzyna Pyrek z dziećmi

Opinia dodana przez: Katarzyna Pyrek

Ossowskiego 24a lok. 1
40-843 Katowice

Bardzo dobry lekarz dzieciecy, kompetentny, uprzejmy, moja córke nie chce chodzic do inego lekarza

Staffa 33
40-576 Katowice

Pani Doktor godna polecenia, wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie, nawet zadawane kilka razy :) ogromna wiedza, fachowe podejście do każdego maluszka, empatyczna. Dziękujemy za opiekę nad naszą Kluseczką.

Opinia dodana przez: Ola

Grottgera 54B
40-681 Katowice

Najlepszy lekarz na jakiego mogliśmy trafić z synkiem, Pani Doktor zawsze uprzejma, uśmiechnięta, z wiekiem sercem do swoich małych pacjentów jak i rodziców, a co najważniejsze z ogromną wiedzą, która nigdy nas nie zawiodła. Jak narazie to jedyny lekarz do którego mam zaufanie.

Opinia dodana przez: Mama Frania

ulica Adamskiego 13A/4
40-069 Katowice

BDB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pediatrzy w mieście Katowice