Lekarze Pediatra Katowice

Lekarz rodzinny, Pediatra

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice

Potraktowałaś swojego brata jak służącego a jak przestał być potrzebny po 13 latach chcesz się go pozbyć, wysyłając go do obcych ludzi do miejsca, które opuścił na twój rozkaz. Ze względu na moje zdrowie żądam abyś zaprzestała nękać mnie i moje Dzieci.

dr n. med. Halina Kańtoch

Alergolog, Pediatra

ul. Boh.Monte Cassino 5/79
40-231 Katowice

Odeszła najwspanialsza Pani Doktor, żal mi serce ściska gdyż leczyłam się u niej 16 lat i dopiero dziś dowiedziałam się o jej śmierci... Zawsze służyła pomocą i dobrą radą, wybitny lekarz.. nie ma drugiego takiego!!! Wyrazy współczucia dla rodziny! [*][*][*]
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Aleksandra Toll-Bromboszcz

Szafranka 1 lok. 2
40-025 Katowice

Najlepsza pani doktor na świecie. moja mama chodziła ze mną i z moja siostra do mamy pani doktor a teraz ja chodzę z moja córka do pani Oli. Zawsze mogę na niej polegać jest kompetentna rzeczowa i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Ma świetne podejście do dzieci i świetnie się z nimi rozumie. Nawet jeśli jest nie dysponowana udziela mi porady przez telefon. Uspokoi i doradzi. Nie wyobrażam sobie ...

Aleksandra Tomczak wolska

Kotlarza 6
40-161 Katowice

Pani Doktor bardzo sympatyczna, rzeczowa, wysłucha, posiada najnowszą wiedzę medyczną. Chodzę do niej z 2 dzieci i jestem bardzo zadowolona, polecam jak najbardziej 😊
Opinia dodana przez: Martyna

dr n. med. Marzena Komraus

Przychodnia Pediatryczna
Bieszczadzka 7
40-738 Katowice

Miły i serdeczny człowiek, a przy tym profesjonalistka o szerokich horyzontach medycznych, patrząca na małego pacjenta z empatią i całościowo analizujaca sytuację zdrowotną. Bez kolejek wchodzisz na umówiona godzinę, pełna dbałość o higienę i nie zarażanie się wzajemne (maseczki), piękny wystrój gabinetu, opis wizyty z zaleceniami dostajesz na maila, możesz dzwonić w trakcie leczenia po dodatkowe porady, co 3 dni smsem opisujesz stan dziecka i dostajesz info zwrotne. Po prostu ...
Opinia dodana przez: Sebastian
Wspaniały, rzetelny i sympatyczny lekarz. Polecam wszystkim rodzicom. Stara się jak najbardziej pomóc swoim pacjentom.

lekarz Mariola Minkina-Pędras

Diabetolog, Pediatra

śląska Akademia Medyczna w Katowicach
Katowice

Na pierwszą wizytę szliśmy z dzieckiem lekko poddenerwowani bo p. doktor wyglądała na trudno dostępną. Teraz bez niej nie wyobrażam sobie przechodzenia przez chorobę syna. Wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania, wizyta nie przebiega w pośpiechu. Jeśli ktoś inaczej, nieprzychylnie ocenia panią doktor to niech sam oceni swoje zachowanie, może w tym jest problem.

lekarz Teresa Baronowska

Sokolska 48 lok. 19
40-125 Katowice

Z wielkim żalem przyjęam smutną wiadomośc o śmierci Pani Doktor. To Wielka strata. Pani Doktor sużya swą wiedzą, doświadczeniem i dobrym sowem maym pacjentom i ich opiekunom przez kilkadziesiąt lat. Dziękuję.

dr n. med. Krzysztof Guzikowski

Neonatolog, Pediatra

NZOZ "MEDYK"
Łubinowa 3 Katowice
Katowice

Witam, chciałabym przestrzec wszystkich rodziców maluchów przed wizytą u dr Guzikowskiego. Rodząc w szpitalu na Łubinowej dr Guzkiowski zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, dlatego zdecydowałam się dojeżdżać do niego z dzieckiem spory kawałek drogi, gdyż czego się nie robi dla dobra własnego malucha. Pierwsza wizyta przebiegła sprawnie i bezproblemowo-lekarz przepisał witaminy i poinstruował jak je podawać. Gdy u naszego synka pojawiły się problemy z brzuszkiem, pomyśleliśmy, że to pewnie ...

dr n. med. Alina Rzeszotarska

Jagiellońska 24 lok. 8
40-032 Katowice

bardzo dobry lekarz serdecznie polecam wszystkim.

Ewa Solska

ordona
Katowice

Witam wszystkich serdecznie jestem mamą 4 dzieci i z ręką na sercu polecam panią dr.Solska wyciągła mi moje dziecko z choroby u mojej 3 letniej córki lekarze z GCMD w Katowicach podejrzewali góza śródpiersia tylnego dla nas usłyszeć taka diagnozę to był wyrok tylko pani dr. umiała dociec co tak naprawdę dziecku jest dziś moja córka ma 14 lat i jest można powiedzieć zdrowa za co ogromnie Pani dr.dziękujemy . ...
Opinia dodana przez: Sabina S

dr hab. n. med. Urszula Grzybowska-Chlebowczyk

Gastroenterolog, Pediatra

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice

Wspaniały człowiek i specjalista. Bardzo dobre podejście do dzieci. Pani doktor ma dużo cierpliwości również do rodziców (a sama wiem, że bywałam męcząca). Dlatego serdecznie Panią doktor polecam.

dr n. med. Dugerjav Baansuren

Gastrolog, Gastrolog dziecięcy

Podgórna 4
40-095 Katowice

Bardzo dobry specjalista! Przez wiele lat nie potrafiłam sobie poradzić z bólami kręgosłupa oraz migrenami choć korzystałam z usług wielu fizjoterapeutów, a dzięki zabiegom akupunktury jestem jak nowonarodzona!
Opinia dodana przez: M

dr n. med. Aneta Gawlik

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice
40-752 Katowice

Bardzo kompetentna pani doktor, lekarz z powołania. Bardzo pomogła mojej córce, nadzorując odpowiednie leczenie. Jestem jej bardzo wdzięczna, bardzo dziękuję za pomoc.

lekarz Wojciech Rychel

Wojewódzka Poradnia Hematologiczna
Powstańców 31
40-038 Katowice

Bardzo dobry pediatra. Ma ogromną wiedzę i świetne podejście do dzieci. Poświęca dużo czasu na badanie, które przeprowadza starannie. Jest uprzejmy i wizyta przebiega w przyjemnej atmosferze.
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Andrzej Kryk

Ligonia 36 lok. 6
40-037 Katowice

Pediatra godny polecenia, ma podejście do dzieci, jest konkretny.. poświęca dużo czasu na wytłumaczenie istotnych rzeczy rodzicowi. Dokładnie bada pacjenta i stawia trafną diagnozę. Polecam
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Małgorzata Lacheta

Alergolog, Pediatra

Śląskie Centrum Osteoporozy
ulica Opolska 11/3
40-084 Katowice

bardzo kompetentna i uprzejma. Słucha pacjenta i rzeczywiście pomaga. Zawsze punktualna!!! Serdecznie polecam chociaż duża ilość zadowolonych pacjentów to dłuższe oczekiwanie na wizytę.

lekarz Ewa Wiśniewska

Przychodnia Nr 6
Bogucicka 18a
40-226 Katowice

Lekarka bardzo miła konkretna i fachowa, można zdecydowanie napisać ze jeszcze nigdy nie odmówiła pomocy a diagnozy u Miłosza (2lata) i Lili (7 lat) zawsze celne i skuteczne. Polecam jak nikogo!! i dziękujemy :)
Opinia dodana przez: Przemek

lekarz Aleksander Zielnik

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Wojewódzka Poradnia Hematologiczna
Powstańców 31
40-038 Katowice

Serdecznie polecam. Lekarz nie narzucający swoich racji. Interesuje go , to co ma rodzic do powiedzenia. Słucha uważnie . Syn lubi chodzić do doktora Zielnika jest spokojny i nie czuję stresu jak np. W innych gabinetach.
Opinia dodana przez: Wioletta

dr Anna Bożkiewicz-Kasperczyk

Gastroenterolog, Pediatra

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

Mało tych opinii i na dodatek anonimowe - łatwo krytykować nie podpisując się. Zastanawiam się na podstawie ilu wizyt u Pani doktor zostały wystawione. Jednej ? Każdy ma oczywiście prawo do swojej opinii i oczywiście nie neguję zamieszczonych, chociaż się z nimi nie zgadzam. Może przedmówcy trafili na gorszy dzień pediatry ? To też człowiek, nie zapominajmy o tym. Podzielę się moją opinią: Poznałam Panią doktor wielu lat temu. Trafiłam ...