dr n. med. Andrzej Kryk

Pediatra

3,3
3,5
3,5

Szukalismy pulmonologa w Irlandii (nie jest latwo :) i znalezlismy w Dublinie pana dr. Kryk , nasza 2 letnia coreczka miala od okolo pol roku ciagly kaszel , irole faszerowali ja roznymi antybiotykami nic nie pomagalo natomoast po jednej wizycie i przepisanych lekach , po okolo 2-3 tygodniach kuracji kaszel ustal ! Z tego co wyczytalem dr. Kryk byl ordynatorem w szpitalu dzieciecym w Rabce wiec chyba zna sie na tym ;). Godny polecenia .

Bardzo dobry lekarz, kilkukrotnie pomógł, nie widział nawet problemu z dzwonieniem na prywatny telefon po godzinach pracy.

Szczeze polecam ,świetny lekarz w mgnieniu oka rozpoznał chorobe u mojego malenkiego dziecka.Postawił szybką diagnoze , przepisał odpowiednie leki skutecznie wyleczył!

dkjsdhkfjhjhgfjgyhjklkldjslkvjxdklvjljsdklvjsdklvjsdkljvgsklsdjvkljxdklbjdfklxbjdfjblkdfjbkldfjbklj