Lekarze Pediatra Katowice

lekarz Barbara Kunsdorf-Bochnia

Lekarz medycyny ratunkowej, Pediatra

Krucza 24 lok. 45
40-758 Katowice

Efektywna lekarka - obsługuje w szpitalu kilka osób na raz. Dokładna - jak trzeba ponawia badania. Przy czym uprzejma, choć konkretna. Dobrze zdiagnozowala mają 4 letnia córkę, choć objawy wskazywały na co innego, przez co lekarz rodzinny nie był w stanie pomoc.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Barbara Kaczor

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice
40-752 Katowice

Pani Doktor jest najlepszym pediatrą na jakiego dotychczas trafiłam, jest zdecydowanie godna polecenia.

lekarz Katarzyna Kściuk-Szojda

Lekarz rodzinny, Pediatra

Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach - AMBULATORYJNE ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE
ul. Raciborska 26
40-074 Katowice

Pani doktor prowadzila mnie od zawsze i uważam ze jest najlepsza w Katowicach wiele osób sobie chwali wizyty u Pani i będę jej wierna dlatego swoje dzieci równiezzapiszę do doktor Szojdy będą miały należytą opieke i bardzo skuteczne leczenie.
Opinia dodana przez: Nicole

lekarz Anna Jarosz-Lesz

ulica Sowińskiego 17
40-272 Katowice

Doskonała Pani doktor która cudownie zajęła się moim wnukiem po bardzo ciężkim porodzie córki. Niezwykle empatyczne podejście do rodziców i faktyczna chęć niesienia pomocy. Maluszek był doskonale prowadzony a Pani doktor nie szczędziła porad i cierpliwie tłumaczyła jak obchodzić się z wcześniaczkiem w jego stanie. Skutkiem opieki wnuczek opuścił szpital w bardzo dobrej kondycji. Dziękujemy Pani Doktor!
Opinia dodana przez: LILIANA

lekarz Maciej Kajor

Radockiego 270
Katowice

najlepszy lekarz i cudowny człowiek, uratował moje dziecko, jest wspaniałym i bardzo kulturalnym człowiekiem z powołaniem. Takich ludzi jest na świecie niewielu

lekarz Jolanta Nowak-Jóźwiak

ulica Adamskiego 13A/4
40-069 Katowice

BDB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Małgorzata Wojcieszyn

Gastrolog, Pediatra

Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Chorób Kobiecych oraz Schorzeń Sutka TOMMED Szpital Wielospecjalistyczny
Aleksandra Fredry 22
40-662 Katowice

Dostałam numer telefonu do pani doktor od znajomej, która również leczyła u niej swoje dzieci. Leczyłam u pani doktor dwójkę moich dzieci. Każde z nich miało inny problem. Pani doktor wysłucha, wytlumaczy. Jest bardzo miła. Dzięki pani doktor moje dzieci zostały wyleczone. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna J

lekarz Zuzanna Grabowska

Neonatolog, Pediatra

Indywidualna Praktyka Lekarska
ul. Krasińskiego 25a 101, Katowice
40-019 Katowice

Czytając komentarze "bardzo słabe" upewniam się tylko, że to najlepszy lekarz jakiego poznałem. To że Pani Doktor nie ma czasu rozmawiać przez telefon, bo akurat jest na klinice (w końcu jest neonatologiem) to chyba na PLUS dla lekarza. Pamiętam sytuację, że lekarz zamiast rozmawiać z pacjentem godzinę rozmawiał z żoną o "marchewkach", a to chyba świadczy o profesjonalizmie. Co do godzin przyjęć, rzeczywiście jak ktoś napisał są dziwne :) 3 ...
moim zdaniem ta lekarka jest dobrym fachowcem . syn i córka jest pod jej opieką już ładnych kilka lat, normalnie korzystamy z rejonowej przychodni, ale na "awarię" wzywa się P.Małgosię. o wielkim kontakcie lekarza z chorym dzieckiem nie będę pisał, bo to jakieś mity, dziecko jak ma wysoka gorączkę to i z rodzicami kontakt jest słabszy, a co dopiero mówić o obym w końcu człowieku. lekarka nie szaleje z antybiotykami, ...

lekarz Sabina Więcek

Gastrolog, Pediatra

Al. Roździeńskiego 86a/III D
40-203 Katowice

Dzień dobry , chciałabym umówić wizytę prywatnie i pilnie poszukuję nr tel. do gabinetu Pani dr Więcek w Chrzanowie. Proszę o podanie jeśli ktoś z Państwa posiada kontakt.
Opinia dodana przez: Karina
Wspaniała, niezwykła... Zawsze cierpliwe wysluchuje, analizuje wszystko co mowi rodzic, nikomu nie ufam tak jak jej - nie zdarzylo mi sie by jej diagnoza byla nietrafna, a leczę u niej juz drugie dziecko. Czasami wystarczy ze zadzwonię i udziela porady przez telefon. Absolutnie lekarz z powołania. Gosia
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Celina Gawor

Wizyty domowe, Pediatra

Katowice

Polecam, bardzo fajna kompetentna pani doktor. Empatyczna, ma bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Nie filozofuje, tylko podejmuje dialog. Można na nią liczyć!
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Małgorzata Borecka-Kopiec

Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach - Zespół Nr 1
ulica Raciborska 27, 28
40-074 Katowice

Miałem z p. dr teleporadę z powodu nagłego gorączkowania u 2-msc dziecka. Mimo iż Pani dr odesłała nas na wizytę stacjonarną poczuliśmy się zaopiekowani, Pani dr wysłuchała starannie co się dzieję, dała zalecenia na teraz zanim trafimy do lekarza.

lekarz Stanisława Wermińska

Stalowa 10
40-607 Katowice

Lekarz z powołania, znakomite podejście do dzieci i zrozumienie dla zaniepokojonych rodziców. Szybką interwencją uratowała życie mojego syna.

dr hab. n. med. Agnieszka Zachurzok

Pediatra, Endokrynolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n. med. Ryszard Tomaszewski
ul. Wrocławska 40 Katowice
40-217 Katowice

Bardzo uprzejma i kompetentna . Bardzo dobre podejście do młodzieży , konkretnie i motywująco.Mam nadzieję ,że następne wizyty też przyniosą dobre rezultaty. Polecam
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Agata Sosnowska

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice

Wspaniałą lekarka,empatyczna ,profesjonalna i uprzejmą. Badania kontrolne wyznaczane bez problemu co roku. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Alicja
Mamy do przychodni w której przyjmuje doktor godzinę drogi, ale nie zamienię go na nikogo innego! Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Marlena
WITAM!W PRZYCHODNI NA DĄBRÓWCE MAŁEJ LEKARZE ZMIENIAJĄ SIĘ JAK RĘKAWICZKI JESZCZE SIĘ CZŁOWIEK NIE PRZYZWYCZAI I LEKARZ NIE POZNA DZIECKA A JUŻ ODCHODZĄ,TAK TEZ BYŁO W TYM PRZYPADKU LEKARKA BYŁA PRZEZ PÓŁ ROKU ALE PODEJŚCIE DO DZIECKA I RODZICA REWELACYJNE.WSZYSTKO ZAWSZE WYTŁUMACZYŁA ZAWSZE WIEDZIAŁA O CO MA ROBIĆ,PONIEWA ZMÓJ SYN MA ASTMĘ I ALERGIĘ WIĘC LEKARZ MUSI GO ZAWSZE TROCHE POZNAĆ.BARDZO POLECAM TEGO LEKARZA.

lekarz Joanna Sowula

Reumatolog, Pediatra

Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
ulica Fredry 22
40-662 Katowice

Zdecydowanie odradzam i przestrzegam, Pani Doktor wbrew aktualnym zaleceniom, ściągneła synowi napletek (badanie bez założonych rękawiczek), przez co synek teraz ma tam rankę z wszelkimi możliwymi tego konsekwencjami, do stulejki włącznie.
Opinia dodana przez: Magdalena

Ewa Głuszkiewicz

Neurolog dziecięcy, Pediatra

GCZD
medyków 16
Katowice

Jestem pod wrażeniem. Pani doktor godna polecenia. Jeżeli będziesz miał problem nie szukaj innego neurologa, tylko przyjdź do Pani doktor. POLECAM
Opinia dodana przez: Jan