lekarz Joanna Sowula

Reumatolog, Pediatra

Po kiepskich doświadczeniach z inną pediatrą trafiłam do dr Sowuli przez przypadek. I okazalo sie ze cale szczeście. Wiedza na najwyższym poziomie, zgodna z najnowszym badaniami i zaleceniami miedzynarodowych ośrodków zdrowia. Dr Sowula jest dokladna, szczegółowo bada moje dziecko, czujemy sie u niej bezpiecznie. A jestem wymagajaca i trudna mama, bo sama pracuje w sluzbie zdrowia i wiem, czego wymagać. Pani doktor dzięki!

Bardzo drobiazgowa i szczegółowa Pani doktor każdy staw dokładnie sprawdza poświęca pacjentowi dużo czasu ażeby dogłębnie go przebadać jest w 100 % godna polecenia i zasługuje tylko na pochwały życzę wszystkim aby tak oddanych lekarzy przybywało i żebyśmy mieli możliwość korzystania z ich usług.

Bardzo dobra lekarka. Jesteśmy z Pani dr Sowuli bardzo zadowoleni. Polecamy. Polecamy. Polecamy. Polecamy.

Lecze córkę u Pani doktor już 6 lat. Teraz druga córeczka jest również pod opieką pani doktor. Jeszcze nigdy nas nie zawiodła. Można jej zaufać w 100%!

Można jej zaufać w 100%!

Świetna lekarka, leczyłam moje dzieciaczki u pani doktor 6 lat niestety wyprowadziłam się i ubolewam, bo na razie nie znalazłam pediatry do którego miałabym takie zaufanie jak do pani dr Sowuli. Polecam w 100%