Filtruj terminy

Lekarze Reumatolog Katowice

dr n. med. Anna Hawrot-Kawecka

PANAMED
40-082 Katowice

Jestem pacjentką pani doktor już kilka lat i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor ma zawsze czas dla pacjenta i nigdy nie jest to mniej niż pół godziny. Zawsze dokladnie bada pacjenta, co teraz jest już rzadkością. Polecam z całego serca i pisze te opinie by innym pomóc trafić do tej super specjalistki.

lekarz Maria Zowada-Gruszka

Reumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "EPIONE"
ulica Kijowska 71
40-755 Katowice

świetna pani doktor poświęca dużo czasu pacjentom dokładnie odpowiada na każde pytanie i tłumaczy wszystko rzetelnie.POLECAM Z CAŁYCH SIŁ!!!!!złodziejski NFZ nie przedłużył kontraktu na 2011 rok ale wizyta prywatna to tylko 50 złotych.przyjmuje na ulicy Kijowskiej w Katowicach EPIONE

lekarz Mariusz Nowak

ulica Barlickiego 8C
40-820 Katowice

mily i sympatyczny lekarz moga sie schylac nawet sznurowac buty i mniej boli gratulacje panie doktorze
Opinia dodana przez: agnieszks
polecam jako wspaniałego specjalistę,lekarz z powołania, potrafi wysłuchac pacjenta

dr n. med. Tomasz Powroźniak

ulica Bolesława Chrobrego 37/39
40-881 Katowice

Dr Tomasz Powrozniak najlepszy lekarz jakiego spotkalam a mam 72 lata. Fachowiec, specjalista, bardzo madry,inteligentny czlowiek. Zawsze uprzejmy i uśmiechnięty, pomaga każdemu. Dziękuje dr cała moja rodzina. Irena
Opinia dodana przez: Irena Widera

lekarz Krystyna Saturna

Kaszubska 3 lok. 1
40-731 Katowice

Bardzo kompetentna, konkretna, szczegółowo tłumaczy, w dwóch słowach: SUPER LEKARZ, polecam!!!

lekarz Katarzyna Smolik

Wojewódzka Poradnia Hematologiczna
Powstańców 31
40-038 Katowice

Bardzo dobry specjalista, Pani doktor pomogła bardzo wielu pacjentom i jest człowiekiem szalenie cierpliwym i konsekwentnym w leczeniu. Bardzo dziękuje za Pomoc !!
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Teresa Migas-Kukla

ulica Tysiąclecia 86a/37
40-871 Katowice

Witam pacjentów obecnych i przyszłych Pani doktor. Z pełnym szacunkiem za podejście do pacjenta, i niesamowitą osobowość Pani doktór .To jest lekarz z po wołania .Prośba Pani doktor proszę o czasowość WIZYT Wdzięczny pacjent ,pozdrawiam
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Maria Głowacka - Kulesz

Internista, Rehabilitant

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

Co tu duzo pisac... Dr. Fachowiec i tyle. Kobieta która pracom żyje i jej sie poświęca.. jest fachowcem i czapka z glowy przed Takim lekarzem...
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Joanna Sowula

Reumatolog, Pediatra

Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
ulica Fredry 22
40-662 Katowice

Zdecydowanie odradzam i przestrzegam, Pani Doktor wbrew aktualnym zaleceniom, ściągneła synowi napletek (badanie bez założonych rękawiczek), przez co synek teraz ma tam rankę z wszelkimi możliwymi tego konsekwencjami, do stulejki włącznie.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Małgorzata Widuchowska

Internista, Reumatolog

Sport & Med. s.c. Ośrodek Medycyny Sportowej Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Topolowa 35/1
40-167 Katowice

Godny polecenia lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta.Bardzo miła i uprzejma lekarka. Nikt z lekarzy nie poświęcił mi tyle czasu na wizycie a co najważniejsze efekt leczenia,dobra diagnoza to najważniejsze
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Iwona Piwowarska

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Lekarz z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem, bardzo dokładna i kompetentna, sam wywiad zrobił na mnie olbrzymie wrażenie. Miła i uśmiechnięta, bardzo życzliwa, z czystym sumieniem polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Joanna Capała

Internista, Reumatolog

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Jeden z nielicznych lekarzy, który poświęca dużą ilość czasu na pacjentów, wszystko dokładnie przebadane i wydane trafne diagnozy. Do tej pory nie spotkałem lepszego lekarza na NFZ
Opinia dodana przez: Władysław

lekarz Małgorzata Szarzyńska-Ruda

NZOZ EuroMedic K. Specjalistyczne Janina Leśnik-Ludyga
ulica Rolna 18
40-555 Katowice

Pani doktor ewidentnie nie znosi swojej pracy w poradni w Ochojcu, uważa że za dużo pracuje i za mało zarabia. Cytat z dzisiejszej teleporady "proszę mi tego nie mówić, nie obchodzi mnie to, skończyłam pracę półtorej godziny temu i nikt mi za to nie zapłaci". Była nieprzygotowana do wizyty, nie otworzyła mojej karty, po mojej informacji, że w karcie są wyniki badań, które sama zleciła, powiedziała "to niech pani czeka, ...
Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Joanna Goździk

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kościuszki
40-048 Katowice

Pani doktor bardzo dobra. Konkretna, wnikliwa, dokładnie badająca,doradzajaca. Było kilka wizyt i cieszę się, że trafiłam do TEJ PANI DOKTOR
Opinia dodana przez: Romualda

dr hab. n. med. Anita Tokarczyk-Knapik

Reumatolog

Centrum Rehabilitacji Leczniczej PULS s.c.
Wojewódzka 50
40-026 Katowice

Pani doktor jest świetnym lekarzem z bardzo wysokimi kompetencjami. Wcześniej przez kilka lat leczyłam się u innego reumatologa w szpitalu klinicznym, który pomimo wystąpienia u mnie drugiej choroby współistniejącej zbagatelizował moje objawy i leczenie. Pani doktor zleciła mi na swoim oddziale szereg badań, by potwierdzić diagnozę oraz wdrożyła odpowiednie leczenie. Jestem ogromnie wdzięczna za okazaną pomoc i odzyskaną chęć do życia.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Ewa Starzyńska

Śląskie Centrum Osteoporozy
ulica Opolska 11/3
40-084 Katowice

CUDOTWORCA,MAGIK,lepsza niż Kaszpirowski i Nowak ! Leczę się od 15 lat u różnych profesorów i specjalistów,jestem po operacji kręgosłupa,mam ucisk na rdzeń,niedowłady.Ostatnio od lekarza dostałam skierowanie do reumatologa,bo miałam b.silne bóle od biodra do nogi.Ponieważ tylko ta pani miała wolne terminy,zapisałam się na wizytę.Byłam zdziwiona,że jestem jedyną pacjentką,choć u lekarza obok było dosłownie ciemno.Teraz wiem dlaczego.Pomimo,że pokazałam jej całą dokumentację ,wypisy ze szpitali, badania z rezonansów,tomografii, opisy i zaświadczenie o ...
Opinia dodana przez: Martyna

dr n. med. Tomasz Dziewit

Internista, Diabetolog

ulica Kościuszki 13/3
40-049 Katowice

Pierwsze wrażenie straszne, człowiek skała!!Nie polecam ,dziwny typ!!

lekarz Grażyna Pronobis-Bablok

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

Nie polecam. Niepoważne podejście do pacjenta. Lekceważące. NIGDY nie bada pacjentów w przychodni. Najmniej zainteresowany pacjentem lekarz jakiego spotykałam. Wynik badań - u niej wszystkie w normie. Nie da się dać mniej niż jednej gwiazdki a szkoda...
Opinia dodana przez: Patrycja

dr Anna Gruenpeter