Filtruj terminy

Reumatolog

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Lekarz z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem, bardzo dokładna i kompetentna, sam wywiad zrobił na mnie olbrzymie wrażenie. Miła i uśmiechnięta, bardzo życzliwa, z czystym sumieniem polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Jacek

dr n. med. Tomasz Powroźniak

ulica Bolesława Chrobrego 37/39
40-881 Katowice

Przez wiele lat bylismy pacjentami dr Tomka. Nalezy do ginacej Rodziny lekarzy, ktorzy przysiege Hipokratesa biora na powaznie! Nie wypada pisac o Jego uczciwosci, bo etyka w Jego pracy jest jej czescia.
Krystian
UK
Opinia dodana przez: Krystian

dr hab. n. med. Anita Tokarczyk-Knapik

Reumatolog

Centrum Rehabilitacji Leczniczej PULS s.c.
Wojewódzka 50
40-026 Katowice

Pani doktor poświęciła mi mnóstwo czasu, przejrzała wszystkie moje dokumenty lecznicze, byłam u niej chyba godzinę, może nie jest cały czas uśmiechnięta ale to lekarz a nie psycholog-polecam serdecznie panią doktor
Opinia dodana przez: aleksandra

lekarz Małgorzata Szarzyńska-Ruda

NZOZ EuroMedic K. Specjalistyczne Janina Leśnik-Ludyga
ulica Rolna 18
40-555 Katowice

Pani doktor ewidentnie nie znosi swojej pracy w poradni w Ochojcu, uważa że za dużo pracuje i za mało zarabia. Cytat z dzisiejszej teleporady "proszę mi tego nie mówić, nie obchodzi mnie to, skończyłam pracę półtorej godziny temu i nikt mi za to nie zapłaci". Była nieprzygotowana do wizyty, nie otworzyła mojej karty, po mojej informacji, że w karcie są wyniki badań, które sama zleciła, powiedziała "to niech pani czeka, ...
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Ewa Starzyńska

Reumatolog, Lekarz medycyny pracy

Śląskie Centrum Osteoporozy
ulica Opolska 11/3
40-084 Katowice

CUDOTWORCA,MAGIK,lepsza niż Kaszpirowski i Nowak ! Leczę się od 15 lat u różnych profesorów i specjalistów,jestem po operacji kręgosłupa,mam ucisk na rdzeń,niedowłady.Ostatnio od lekarza dostałam skierowanie do reumatologa,bo miałam b.silne bóle od biodra do nogi.Ponieważ tylko ta pani miała wolne terminy,zapisałam się na wizytę.Byłam zdziwiona,że jestem jedyną pacjentką,choć u lekarza obok było dosłownie ciemno.Teraz wiem dlaczego.Pomimo,że pokazałam jej całą dokumentację ,wypisy ze szpitali, badania z rezonansów,tomografii, opisy i zaświadczenie o ...
Opinia dodana przez: Martyna

dr n. med. Anna Hawrot-Kawecka

PANAMED

40-082 Katowice

Trafiłam do p. Doktor po wielu perypetiach. Potraktowała poważnie, zleciła badania, ponieważ nadal nie było rozwiązania, położyła u siebie na klinice. Po tygodniu było rozpoznanie i zaczęte leczenie. Dzięki Bogu, że trafiłam do niej do gabinetu, bo już miałam naprawdę dość.
Opinia dodana przez: Małgośka C-J

lekarz Joanna Sowula

Reumatolog, Pediatra

Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
ulica Fredry 22
40-662 Katowice

Po kiepskich doświadczeniach z inną pediatrą trafiłam do dr Sowuli przez przypadek. I okazalo sie ze cale szczeście. Wiedza na najwyższym poziomie, zgodna z najnowszym badaniami i zaleceniami miedzynarodowych ośrodków zdrowia. Dr Sowula jest dokladna, szczegółowo bada moje dziecko, czujemy sie u niej bezpiecznie. A jestem wymagajaca i trudna mama, bo sama pracuje w sluzbie zdrowia i wiem, czego wymagać. Pani doktor dzięki!

dr n. med. Maria Głowacka - Kulesz

Internista, Rehabilitant

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

Co tu duzo pisac... Dr. Fachowiec i tyle. Kobieta która pracom żyje i jej sie poświęca.. jest fachowcem i czapka z glowy przed Takim lekarzem...
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Joanna Goździk

Reumatolog, Internista

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kościuszki
40-048 Katowice

Pani doktor bardzo dobra. Konkretna, wnikliwa, dokładnie badająca,doradzajaca. Było kilka wizyt i cieszę się, że trafiłam do TEJ PANI DOKTOR
Opinia dodana przez: Romualda

lekarz Krystyna Saturna

Reumatolog, Internista

Kaszubska 3 lok. 1
40-731 Katowice

Bardzo kompetentna, konkretna, szczegółowo tłumaczy, w dwóch słowach: SUPER LEKARZ, polecam!!!

Reumatolodzy w Katowicach