2,1
2,4

Ta pani to lekarz????? Osoba zarozumiała, o zadanie pytania - odnośnie mojej choroby RZS, musiałam panią reumatolog - poprosić o pozwolenie wypowiedzenia się na temat moich niepokojących bólowych dolegliwości stawowych, które mnie ostatnio bardzo niepokoiły oraz wyników badań, które tez były niepokojące.... . Dla tej pani było wszystko dobrze, uznała ze przesadzam. A 2 dni po wizycie u tej pani pseudo- reumatolog, pogotowie zawiozło mnie do szpitala z silnym zapaleniem stawów. Osoba "wyniosła", zarozumiała.. Powinna siedzieć na emeryturze w domu, a nie bawić się w leczenie ludzi.

Najgorszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam. Najgorszemu wrogowi nie życzę spotkania z tą kobietą bo lekarzem nie można jej nazwać. Jej lekceważące podejście, śmianie się z pacjenta i aroganckie odzywki. Każdemu kogo znam będę odradzała kontaktu z nią. Może prywatnie jest milsza jednak w Siemianowicach Śląskich na NFZ jest okropnym człowiekiem.

Podejście do pacjenta jakie reprezentuje ten lekarz jest karygodne. Najpierw zleca szereg badań do zrobienia i informuje, jakim to dobrym specjalista nie jest. Gdy jednak wróciłem z wynikami padło pytanie „Czego Pan sobie życzy? „ Lekarz „ specjalista” reumatolog widząc i znając przebieg dotychczasowej choroby pacjenta lekceważy go - śmiejąc się w twarz i mówiąc, że nie pomoże…. N I E P O L E C A M ! !

Podejście do pacjenta jakie reprezentuje ten lekarz jest karygodne.
N I E P O L E C A M ! !

CUDOTWORCA,MAGIK,lepsza niż Kaszpirowski i Nowak ! Leczę się od 15 lat u różnych profesorów i specjalistów,jestem po operacji kręgosłupa,mam ucisk na rdzeń,niedowłady.Ostatnio od lekarza dostałam skierowanie do reumatologa,bo miałam b.silne bóle od biodra do nogi.Ponieważ tylko ta pani miała wolne terminy,zapisałam się na wizytę.Byłam zdziwiona,że jestem jedyną pacjentką,choć u lekarza obok było dosłownie ciemno.Teraz wiem dlaczego.Pomimo,że pokazałam jej całą dokumentację ,wypisy ze szpitali, badania z rezonansów,tomografii, opisy i zaświadczenie o niepomyślnym rokowaniu/ od specjalistów,profesorów/ ta uzdrowiła mnie w sekundę,przy czym była delikatnie ujmując wyjątkowo niemiła,nie dopuszczała mnie do głosu,nie umiała odczytać wyników ,a jej badanie było torturą,robiła je na siłę .W końcu zaleciła mi... kupić sobie jakieś leki p/bólowe i bezczelnie powiedziała ...do widzenia!Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem do pacjenta. Nie będę opowiadać co przeżyłam,ale powiedziałam tej pani co o niej myślę,tzn.że jest pseudolekarzem ,że nie nadaje się nawet na weterynarza,psa bym jej nie powierzyła,bo by go wykończyła ,jest zwykłą chamką. Okazało się,że mam zwyrodnienie stawu biodrowego i zapalenie kości.Lekarz kierujący mnie do reumatologa nie mógł uwierzyć w przebieg tej wizyty.Był zażenowany jej zachowaniem,kiwał głową z niedowierzaniem ,gdy czytał-NIE WYMAGA LECZENIA! .Mam nadzieję,że ta uzdrowicielka ogarnie się i zastanowi nad swoim zachowaniem,albo niech zniknie i nie robi ludziom krzywdy psychicznej i fizycznej,bo jej rolą jest nam służyć i pomagać w chorobie, za to jej płacimy.Dla mnie nie jest żadnym lekarzem -szczerze odradzam.

Ja natomiast mogę powiedzieć,że trafna diagnoza była natychmiastowa,wkrótce mam wizytę państwowo zobaczymy czy Pani dr będzie równie miła:)

bardzo mila i zna sie na leczeniu ktos wypisuje bzdury jestem pacjentka w przychodni nfz i polecam ,wiecej takich lekarzy i mozna omijac ortopedow

Po przeczytaniu pierwszej opinii w tym serwisie miałam nie iść, stwierdziłam, że chyba nie warto. Jednak nie chciałam się sugerować wyłącznie jedną opinią i zaryzykowałam. Nie opłacało się umawiać kilka miesięcy wcześniej. Brak komptencji, podejście do pacjenta - TRAGEDIA! Wrażenie, że tylko się Jej przeszkadza, tak jakby leczyła za karę. Nie wyjaśnione zostało u mnie nic. SZkoda czasu i zdrowia.

Witam Miałam przyjemność być na prywatnej wizycie i niestety nie rozpoznano u mnie schorzenia reumatologicznego Nie polecam

Witam
Nie polecam