Lekarz Medycyny Pracy Katowice

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Pani dr Katarzyna Łagodzka była lekarzem mojego taty. Dzięki trafnej diagnozie i natychmiastowym skierowaniu na badania zyskaliśmy ROK jego życia (RAK TRZUSTKI o najwyższym stopniu złośliwości, tata dzięki szybkiej interwencji miał szanse na operację). Cudowny lekarz, pełen empatii. Tata bardzo ją cenił. Nawet trudnym w okresie nawrotu choroby i pogorszenia stanu taty mogliśmy liczyć na pomoc. Pozdrawiam i życzę każdemu takiego lekarza rodzinnego.

Opinia dodana przez: Ania

Kościuszki 24 lok. 4
40-048 Katowice

Świetny lekarz, nastawiony na pacjenta. Polecam serdecznie

Świetny lekarz, nastawiony na pacjenta. Polecam serdecznie

Katowice

Wykonano zabieg PCNL. Wszystko było zgodnie z oczekiwaniami.

Wykonano zabieg PCNL. Wszystko było zgodnie z oczekiwaniami.

lekarz Agata Caruk

Katowice

rewelacja, polecam bardzo mi pomogła oraz mojej starszej mamie i tacie

rewelacja, polecam bardzo mi pomogła oraz mojej starszej mamie i tacie

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Ten człowiek ma wielkie serce i jeszcze większą wiedzę.Po wielu wizytach u różnych " wywołanych " lekarzy z setkami certyfikatów na ścianach , którzy wpędzali mnie coraz głębiej w moją chorobę i eksperymentujących na mnie z nowymi lekami , wreszcie trafiłam do prof.Pierzchały :) Nie wiem co on ma w sobie , jaką dobrą energią On innych zaraża , ale już po pierwszej wizycie czułam się o wiele lepiej.Teraz mogę powiedzieć że żyję i mogę prowadzić normalne życie bez ograniczeń właśnie dzięki temu fantastycznemu człowiekowi . Oby inni lekarze brali przykład z profesora a na pewno wyszłoby to na dobre im i ich pacjentom . Wszystkim ,którym poleciłam pro.Pierzchałę byli tego samego zdania co ja .FANTASTYCZNY LEKARZ!!!!

dr n. med. Violetta Socholik

Lekarz medycyny pracy, Laryngolog

gen. Jankego 13
40-615 Katowice

Potrzebowałem bardzo ważną opinię by móc kontynuować pracę jako kierowca, w rozmowie przytakiwała i udawała uprzejmość, że się zgadza ze mną. Po otrzymaniu pisma była jedynie przepisana opinia od poprzedniego lekarza specjalisty. Co innego mówi, co innego wpisuje w dokumenty. Fałszywa osoba. Nie polecam.

Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Ewa Starzyńska

Reumatolog, Lekarz medycyny pracy

Śląskie Centrum Osteoporozy
ulica Opolska 11/3
40-084 Katowice

CUDOTWORCA,MAGIK,lepsza niż Kaszpirowski i Nowak ! Leczę się od 15 lat u różnych profesorów i specjalistów,jestem po operacji kręgosłupa,mam ucisk na rdzeń,niedowłady.Ostatnio od lekarza dostałam skierowanie do reumatologa,bo miałam b.silne bóle od biodra do nogi.Ponieważ tylko ta pani miała wolne terminy,zapisałam się na wizytę.Byłam zdziwiona,że jestem jedyną pacjentką,choć u lekarza obok było dosłownie ciemno.Teraz wiem dlaczego.Pomimo,że pokazałam jej całą dokumentację ,wypisy ze szpitali, badania z rezonansów,tomografii, opisy i zaświadczenie o niepomyślnym rokowaniu/ od specjalistów,profesorów/ ta uzdrowiła mnie w sekundę,przy czym była delikatnie ujmując wyjątkowo niemiła,nie dopuszczała mnie do głosu,nie umiała odczytać wyników ,a jej badanie było torturą,robiła je na siłę .W końcu zaleciła mi... kupić sobie jakieś leki p/bólowe i bezczelnie powiedziała ...do widzenia!Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem do pacjenta. Nie będę opowiadać co przeżyłam,ale powiedziałam tej pani co o niej myślę,tzn.że jest pseudolekarzem ,że nie nadaje się nawet na weterynarza,psa bym jej nie powierzyła,bo by go wykończyła ,jest zwykłą chamką. Okazało się,że mam zwyrodnienie stawu biodrowego i zapalenie kości.Lekarz kierujący mnie do reumatologa nie mógł uwierzyć w przebieg tej wizyty.Był zażenowany jej zachowaniem,kiwał głową z niedowierzaniem ,gdy czytał-NIE WYMAGA LECZENIA! .Mam nadzieję,że ta uzdrowicielka ogarnie się i zastanowi nad swoim zachowaniem,albo niech zniknie i nie robi ludziom krzywdy psychicznej i fizycznej,bo jej rolą jest nam służyć i pomagać w chorobie, za to jej płacimy.Dla mnie nie jest żadnym lekarzem -szczerze odradzam.

Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Michał Smołczyk

Jaworowa 32/2
40-650 Katowice

Ten lekarz jest służbistą.Nie dogadasz się z nim.Ja miałem badania wstępne do przyjęcia mnie do pracy.Miałem badania słuchu.Audiogram wykazał w prawym uchu ubytek 60dB przy 8000Hz(niskie tony),od 250Hz do 4000Hz jest Ok.Pani doktor Laryngolog stwierdziła że jestem zdolny,ale muszę pracować w ochronnikach słuchu.Gdy udałem się do lekarza Michała Smołczyka ku mojemu zdziwieniu wydał orzeczenie że jestem nie zdolny do podjęcia pracy. Wydał to na podstawie jakiegoś art. z kodeksu pracy. Twierdził że nie puszczają go przepisy. Panią Laryngolog puszczają przepisy?? Pracowałem jakiś czas w innej firmie tam mieli lekarza zakładowego,miałem ten sam ubytek i w stoperach byłem dopuszczany do pracy.Więc uważam że ten lekarz za dużo patrzy w przepisy a nie patrzy co twierdzą inni specjaliści. Nie polecam. Pozbawił mnie dobrze płatnej pracy.

Opinia dodana przez: Pacjent

ulica Teatralna 8
40-003 Katowice

Bardzo miła, uśmiechnięta i konkretna lekarka. W porównianiu do niektórych doktorów w innych przychodniach naprawdę bada, interesuje się pacjentem i stara się coś doradzić. Nie traktuje pacjentów przedmiotowo. Ja na pewno do niej wrócę. :)

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Mirosław Pierzchała

ulica Szeptyckiego 1
40-281 Katowice

Krótko i na temat - po ugryzieniu przez kleszcza, z wyraźnym sińcem wokół ukąszenia i z kleszczem w dłoni poszłam do pana P. ten obejrzał i stwierdził, że to nie kleszcz. Podeszłam do gabinetu weterynarii, tam pani doktor dała mi 100% pewność, że to pajęczak zwany kleszczem, oglądając go pod mikroskopem. Wróciłam do pana P. - i dopiero wtedy ten przepisał mi antybiotyk.
Kolejny przypadek, niestety- z ropną anginą i ...

Kolejny przypadek, niestety- z ropną anginą i tylko dlatego, że nie było innego lekarza, znowu trafiłam do ww. Pomyślałam, że antybiotyk to chyba przepisze. Zza biurka obejrzał moje gardło, przepisał antybiotyk nowej generacji macromax, objawy anginy minęły trzeciego dnia, byłam zaskoczona. Dwa trzy dni po kuracji antybiotykiem obsypała mnie od czubka głowy po pięty swędząca wysypka. Zrobiłam badanie krwi na obecność przeróżnych wirusów. Odbyłam wizyty u ginekologa (bo grzybica po antybiotyku), dermatologa, zielarza. Poszłam też do P. ten w zacienionym gabinecie (nie wiem co widział) ocenił, że to nie może być po antybiotyku i przepisał leki na alergię. Pokazałam wysypkę na brzuchu, stwierdził, że on by tego nie wiązał, czyli tego co na twarzy z tym co na brzuchu. A z czym by powiązał, tego już się nie dowiedziałam. W każdym razie jeszcze długo będę wracać do zdrowia.
Nie polecam.

Opinia dodana przez: sylwia

Lekarze medycyny pracy w mieście Katowice