dr n. med. Bożena Marek-Michalska

Pani doktor jest godna polecenia, stara się dziecko dokładnie zbadać po uprzednim wywiadzie z rodzicami. Stawia trafne diagnozy, jako przykład szkarlatyna której nie mógł stwierdzić lekarz na pogotowiu, a Pani doktor przed badaniem jak tylko dziecko zobaczyła od razy stwierdziła szkarlatynę. Stara się dziecko wyleczyć bez antybiotyków. Zawsze odbiera telefon i odpowiada na wszystkie pytania rodziców. Jako ciekawostkę w Zespole Wojewódzkich Przychodni Specjalistycznych w Katowicach panią doktor bardzo dobrze znają lekarze co świadczy o niej bardzo dobrze w moim mniemaniu. Ma bardzo dobrą opinie wśród innych lekarzy przyjmujących państwowo. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Odbiera telefon praktycznie o każdej porze. Jest dyspozycyjna, ma dobre podejście do dzieci.

Doktor Michalska to profesjonalistka z ogromnym doświadczeniem klinicznym. Do małego dziecka podchodzi kompleksowo, z moim noworodkiem miałam problem wysypki na rączce a Pani doktor dodatkowo zrobiła USG głowy i narządów wewnętrznych. Bez dodatkowych opłat. Mam zaufanie do metod leczenia i diagnozy. Polecam serdecznie Panią doktor i jej poradnię pediatryczną.

Chodzimy z jedną córeczką 8 lat ,z drugą 10 miesięcy.Lekarz godny zaufania!

Chodzimy z jedną córeczką 8 lat ,z drugą 10 miesięcy.Lekarz godny zaufania!