lekarz Małgorzata Gąsior-Kwaśniak

Okulista

Gdyby wszyscy lekarze byli tak skuteczni i uprzejmi jak Pani doktor, to do Polski na leczenie zjeżdżałyby się elity z całego świata. Moje zadowolenie po wizycie przewyższa każdą istniejącą skalę. Wreszcie zacząłem widzieć wyraźnie!

Pani doktor naprawdę zna się na rzeczy, przy czym nie spotkałem się wcześniej z tak miłym lekarzem. Potrafi znaleźć coś czego żaden inny okulista nie widział, i to nie tylko na w moim przypadku.

Wspaniała pani doktor, godna polecenia. Odpowiada na każde pytanie rzeczowo i wyczerpująco. Gorąco polecam!

Bardzo miła, serdeczna i kompetentna pani okulistka. Naprawdę polecam.

Bardzo miła, serdeczna i kompetentna pani okulistka. Naprawdę polecam.

Od lat niezmiennie uprzejma, serdeczna i godna polecenia. Zawsze podchodzi do pacjenta z uśmiechem nie wazne czy to małe dziecko czy dorosły. Dobra specjalista godna polecenia. Minusem są długie terminy oczekiwania na wizytę, dlatego warto wizyty kontrolne zaplanować z odpowiednio dłużym wyprzedzeniem.

wspaniały lekarz, miła uprzejma, wnikliwie tłumaczy diagnozę, udziela porad w postepowaniu , kierując do innych specjalistów

jak by wszyscy lekarze byli tacy jak ona swiat by byl piekniejszy :)

jak by wszyscy lekarze byli tacy jak ona swiat by byl piekniejszy :)

Lekarz z prawdziwego zdarzenia.Polecam wszystkim.Poświęca pacjentowi dużo czasu, własciwie ma się wrażenie jakby się bylo jedynym i najważniejszym pacjentem. Zawsze miła i uśmiechnięta. Jedyny minus to te kolejki...... no ale to świadczy tylko o tym jaka jest dobra.

kompetentna, rzeczowa, miła, uśmiechnięta, zawsze dyspozycyjna, służy pomocą - zdecydowanie polecam!

...the best...po co komentowac jak powyzej pytania sa postawione....

...the best...po co komentowac jak powyzej pytania sa postawione....

Wciąż poszukujesz "Okulista Rzeszów"?

Szopena 43 lok. 3
35-055 Rzeszów
Cegielniana 38 lok. 18a
35-310 Rzeszów
Rzeszów

NZOZ TRIDENT
pl. Wolności 17
35-073 Rzeszów

Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr Macieja Kuczyńskiego Filia w Rzeszowie - Szpital