Filtruj terminy

Okulista Rzeszów

lekarz Małgorzata Gąsior-Kwaśniak

Szopena 43 lok. 3
35-055 Rzeszów

Gdyby wszyscy lekarze byli tak skuteczni i uprzejmi jak Pani doktor, to do Polski na leczenie zjeżdżałyby się elity z całego świata. Moje zadowolenie po wizycie przewyższa każdą istniejącą skalę. Wreszcie zacząłem widzieć wyraźnie!
Opinia dodana przez: Bartek

lekarz Ewa Jakubiec-Blajer

Szopena 43 lok. 3
35-055 Rzeszów

Leczę się u dr Blajer już od kilkunastu lat i jestem bardzo zadowolona. Jest dobrym fachowcem i miłym człowiekiem. Polecam

lekarz Bożena Małecka

Medicor

Rzeszów

Byłam dziś u Pani doktor pierwszy raz i muszę przyznać, że jestem zachwycona! Kompetentna i jednocześnie przemiła kobieta. Żaden lekarz nie poświecił mi nigdy tyle czasu na badanie, dokładne wyjaśnienie. Jedyny minus to dość długi okres oczekiwania na wizytę, ale naprawdę warto. Nigdy już nie pójdę do innego okulisty. Przenigdy! :)
Opinia dodana przez: Helena
Bardzo dokładnie bada, świetnie Pan doktor Skoblewski dobrał mi okulary. Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Arur

lekarz Tamara Krygowska

35-073 Rzeszów

Leczę się u tej Pani doktor już od 10 lat, polecam każdemu!

Klaudiusz Gerke

Okulista

Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr Macieja Kuczyńskiego Filia w Rzeszowie - Szpital
Moniuszki 8
35-017 Rzeszów

Bardzo mądry lekarz, wizyta u niego to sama przyjemność. Zakres wiedzy jaką posiada jest naprawdę bardzo szeroki, zarówno z okulistyki jak i z innych dziedzin. Godny polecenia, profesjonalista.

lekarz Lidia Bełzak

NZOZ "PALOMED"
Słowackiego 24
35-060 Rzeszów

Po moich 2 wizytach, pani doktor może nie pała przyjacielskim uczuciem ale raczej nie o to chodzi. Wizyta bardzo konkretna i rzetelna informacja. Pierwszy raz od kilkunastu lat trafiłam na okulistę który mnie nie "zlewa", który naprawdę słucha i stara się fachowo pomóc. Pyta, robi badania których w życiu inny okulista mi nawet nie zaproponował. Krótkie terminy i brak "poślizgu" w poczekalni.
I TO WSZYSTKO NA NFZ !!! :D
Opinia dodana przez: asx
Doktor jest kompetentny, leczy się u niego wielu ludzi. Cena wizyty jest naprawdę niska w porównaniu z jakością usługi. Dr Bąk przepisał mi idealne okulary, czego nie można powiedzieć o Pani Doktor, do której chodziłam wcześniej. Nauczyłam się też u niego zakładać soczewki. Jedynym mankamentem jego gabinetu jest to, że funduje spory horror oczekującym w kolejce na wizytę. Jednak kultura osobista Doktora i jego współpracowników skutecznie nadrabia te braki. Polecam ...

lekarz Anna Szczerba

35-073 Rzeszów

Kiedyś myślałam, że jest dobrym lekarzem. Jednak, gdy trafiłam na innego specjalistę, zmieniłam zdanie. Nie dobiera też soczewek.

lekarz Ewa Dąbrowska

35-073 Rzeszów

Bardzo miła, dokladna i kompetentna Pani doktor. Dużo czasu poświęca pacjentowi, wszystko dokładnie tłumaczy. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Piotr

Okuliści w Rzeszowie