Filtruj terminy

Okulista Rzeszów

35-055 Rzeszów

Gdyby wszyscy lekarze byli tak skuteczni i uprzejmi jak Pani doktor, to do Polski na leczenie zjeżdżałyby się elity z całego świata. Moje zadowolenie po wizycie przewyższa każdą istniejącą skalę. Wreszcie zacząłem widzieć wyraźnie!
Opinia dodana przez: Bartek
Bardzo dokładnie bada, świetnie Pan doktor Skoblewski dobrał mi okulary. Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Arur

NZOZ TRIDENT
pl. Wolności 17
35-073 Rzeszów

Leczę się u tej Pani doktor już od 10 lat, polecam każdemu!

Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr Macieja Kuczyńskiego Filia w Rzeszowie - Szpital
Moniuszki 8
35-017 Rzeszów

Bardzo mądry lekarz, wizyta u niego to sama przyjemność. Zakres wiedzy jaką posiada jest naprawdę bardzo szeroki, zarówno z okulistyki jak i z innych dziedzin. Godny polecenia, profesjonalista.

35-055 Rzeszów

Wspaniały lekarz i człowiek. Swoim spokojem, komunikatywnością,wiedzą i empatią zaimponowała mi.Dziękuję Pani Doktor!

Szpital Wojewódzki - Okulistyka

35-055 Rzeszów

Kiedy wielu lekarzy uznalo,ze moja siatkowka jest calkowicie odwarstwiona (jezdzilam prawie po calej Polsce)prof.Rejdak wykonal zabieg i WIDZE!!!
Opinia dodana przez: Ewa

35-055 Rzeszów

Leczę się u dr Blajer już od kilkunastu lat i jestem bardzo zadowolona. Jest dobrym fachowcem i miłym człowiekiem. Polecam

NZOZ TRIDENT
pl. Wolności 17
35-073 Rzeszów

Bardzo miła, dokladna i kompetentna Pani doktor. Dużo czasu poświęca pacjentowi, wszystko dokładnie tłumaczy. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Piotr

Rzeszów

Po pierwszej, jak dotąd wizycie, nabrałem optymizmu i wiary. Choć lepiej być jednak zdrowym, myślę już o kolejnej wizycie.

Medicor

Rzeszów

Byłam dziś u Pani doktor pierwszy raz i muszę przyznać, że jestem zachwycona! Kompetentna i jednocześnie przemiła kobieta. Żaden lekarz nie poświecił mi nigdy tyle czasu na badanie, dokładne wyjaśnienie. Jedyny minus to dość długi okres oczekiwania na wizytę, ale naprawdę warto. Nigdy już nie pójdę do innego okulisty. Przenigdy! :)
Opinia dodana przez: Helena

Okuliści w Rzeszowie