dr hab. n. med. Antoni Bąk

Wspaniały lekarz ogromną wiedzą przewyższającą wiedzę przeciętnego okulisty. Jeszcze raz dziękuję za moich synów, których przyjmował, diagnozował i opiekował się nimi

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Szereg rzetelnych badań. Zaangażowanie i empatia na wysokim poziomie.

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz.

Bardzo dobry specjalista d/s okulistyki, cieszący się dobrą opinią wśród młodszych lekarzy, którzy liczą się z jego opinią medyczną i zdaniem.

Szkoda czasu - liczy sie tylko kasa.Oczekiwanie w kolejce prawie 3 godziny !!, tak jak by nie mozna bylo zamowic wizyty telefonicznie na konkretna godzine i ewentualnie poczekac 10-15 minut. badanie wzroku jak to badanie - normalka jak u kazdego innego lekarza.

wyjątkowo niesympatyczny, wręcz ordynarny w stosunku do pacjenta przyjmowanego w szpitalu na Rycerskiej

Tłumaczy chorobę dobrze jednak sposób podejścia do pacjęta negatywny .Nie polecam ponieważ jak na wizytę prywatną zostałem potraktowany żle.

Doktor jest kompetentny, leczy się u niego wielu ludzi. Cena wizyty jest naprawdę niska w porównaniu z jakością usługi. Dr Bąk przepisał mi idealne okulary, czego nie można powiedzieć o Pani Doktor, do której chodziłam wcześniej. Nauczyłam się też u niego zakładać soczewki. Jedynym mankamentem jego gabinetu jest to, że funduje spory horror oczekującym w kolejce na wizytę. Jednak kultura osobista Doktora i jego współpracowników skutecznie nadrabia te braki. Polecam ;)