lekarz Anna Szczerba

1,8
1,8
1,2
1,4

Nie Polecam tej lekarki . Dla mnie nie miła i nie uprzejma. W czasie wizyty zadawala dziwne pytanie które nie było nic wspólnego z wizytą.

Kiedyś myślałam, że jest dobrym lekarzem. Jednak, gdy trafiłam na innego specjalistę, zmieniłam zdanie. Nie dobiera też soczewek.

Brak kontaktu z pacjentem, ciagle w złym nastroju. Pierwsze objawy ludziej rozmowy zaobserwowałem w dniu w którym chciałem wybrać kartę gdyż nie zamierzam kontunuować kontatków z ta Pania. Powodów jest wiele ale ostatni przelał czarę goryczy - dziecko ze stanem zapalnym oka nie zostało przyjetę, gdyż Pani lekarz miała dużo pacjentów, odmowiła rownież wizyty prywatnej

wizyta u Pani doktor wzbudza niezadowolenie, gniew i rozczarowanie. Całkowity brak kontaktu z pacjentem, nieuprzejma przemęczona.

przemęczona.

lekarka nie przyjeła dwuletniego dziecka z nagłym przypadkiem (ospa, gorączka, plama w oku która zagrażała uszkodzeniem oka), kazała czekac w dlugiej kolejce...brak słów....