Wspaniała pani doktor.Od pierwszej minuty dała się poznać jako fachowiec i jako człowiek,który szanuje pacjenta.Gdy wszedłem do gabinetu,nawet wstała z miejsca,przywitała się,podała rękę i z uśmiechem zaprosiła,żebym usiadł.Wysłuchała co mi dolega,zadała kilkanaście pytań w celu postawienia trafnej diagnozy juz nie mówiąc o skupieniu podczas badania.Wizyta trwała 30 minut,gdzie żaden lekarz nie poświęca tyle czasu pacjentowi.Z całego serca polecam tą panią doktor,bo teraz serce moje jest w o wiele lepszej kondycji.Bardzo dziękuję za opiekę i pozdrawiam panią doktor.Grzegorz W. z Piotrkowa Trybunalskiego.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Piotrków Trybunalski"?

Garbarska 17/19/35

Pracownia Protetyczno-Ortodontyczna