lekarz Małgorzata Gruca

Laryngolog

1,8

Odradzam. Jeśli szanujesz swoje zdrowie to omijaj pania doktor szerokim łukiem. Wizyta trwa bardzo krótko wręcz za krótko niecałe 2 minuty z wywiadem, badaniem i wypisaniem recept, wszystko trzeba bylo od pani doktor wyciągać, gdybym się nie zapytał co to za leki to nawet bym nie wiedział, odradzam, zmieniłem na innego pomógł mojej dolegliwości i zbadał kompleksowo.

Pani doktor jest bardzo nie uprzejma. Wywiera taką presje na pacjentach, że wracają z płaczem do domu. A jej pacjentami są głownie osoby starsze. Zmusza i szantażuje do zakupu aparatu słuchowego z jej firmy. Nie polecam. Jeżeli ktos z Państwa będzie musiał skorzystać z opieki laryngologa, niech wybierze innego.

Skandal, doprowadziła moją matkę do łez, bo ta nie chciała podjąć decyzji o wyborze aparatu słuchowego natychmiast w gabinecie, tylko chciała zapoznać się z opiniami o sprzęcie! Skandal. Podobno toczą się przeciwko niej postępowania karne o wykupywanie aparatów słuchowych na pacjentów i handel nimi "na boku" SKANDAL

OK polecam. Lekarka godna polecenia. Bardzo szczegółowo prowadzi rozpoznanie, wydając skierowania na badan ia szczegółowe