Małgorzata Karaś-Konfederak

Dermatolog, Wenerolog

Zero kompetencji w wykonywaniu swojej pracy. Moja wizyta trwała maksymalnie 2 min , po czym zostałam wręcz wyproszona z gabinetu. Pani 'doktor' nawet nie wysłuchała w pełni mojego problemu, tym samym absolutnie nie pomogła. Nie polecam. Stracony czas i pieniądze.

Byłam z synem u Pani Konfederak z problemami skóry. Badając syna zwróciła mi uwagę, że ma znamię do usunięcia po czym zajęła się także mną czyli obejrzeniem tego znamienia i wydaniem skierowania do poradni chirurgicznej celem usunięcia. Nadmieniam, że poprzedni dermatolog u którego byłam (Pani Dębicka ) nawet dobrze nie spojrzała na to znamię a z miejsca kazała mi z tym iść od razu do onkologa. Znamię mam od dzieciństwa na grzbiecie lewej ręki i nic złego się nie dzieje, ale pani doktor Konfederak powiedziała, że nie ma go co hodować. Polceam wszystkim takiego lekarza. Dzieckiem też się zajęła wzorowo.

polecam Pania Konfederak, bardzo mila lekarka.

polecam Pania Konfederak, bardzo mila lekarka.

Super lekarka, w Głogowie byłam już chyba u wszystkich dermatologów, a dopiero Pani doktor pomogła mi z uporczywym trądzikiem. Polecam wszystkim!!!!!

Na pierwszą wizytę umówiłam się prywatnie, a za tydzień na kontrolę pani doktor sama poleciła umówić mnie na NFZ. Na wizycie kontrolnej poprosiła innego lekarza na konsultację:)) Jestem bardzo mile zaskoczona:)) Uprzejma i wszystko wytłumaczy:)

Bardzo polecam byłem dwukrotnie u inego lekarza dopiero pani doktor mi pomogła.

Bardzo polecam byłem dwukrotnie u inego lekarza dopiero pani doktor mi pomogła.