lekarz Małgorzata Kotfis

1,7
1,7

Nie miła i arogancka, brak szacunku do człowieka. Nie polecam

Nie miła i arogancka, brak szacunku do człowieka. Nie polecam

Z cyklu nic nie słyszałam nic nie widziałam. Nic nie widać wszystko w porządku,a problemy laryngologiczne wracają.

Z cyklu nic nie słyszałam nic nie widziałam.
Nic nie widać wszystko w porządku,a problemy laryngologiczne wracają.

Wizyta opóźniona, (byłam pierwsza w kolejce) Pani Doktor była w gabinecie i sobie z kimś rozmawiała ale nie pozwoliła nikomu wejść. Podczas wizyty była arogancka, nie dawała dojść do słowa po czym miała pretensje. Zgłaszałam dwa problemy zdrowotne w ramach jej specjalizacji niestety na jedną nie została mi udzielona porada , ponieważ " nie mam na to skierowania" I powinnam iść po nowe skierowanie i jeszcze raz się zapisać i jeszcze raz czekać na wizyte. Rozumiem, że zawód lekarza jest trudny i ludzie są różni, ale Pani wydaje się tam być za karę albo chce sobie poprawić ego.
Po receptę tak, po poradę nie.

Jak dla mnie rewelacja . Pani doktor potrafi słuchać czego nie można powiedzieć o innych lekarzach. Byłem pierwszy raz ale jestem bardzo zadowolony.

Pani doktor bardzo nie miła i arogancka. Brak szacunku i empatii dla pacjenta. Nie polecam nie zna się nawet dobrze na swoim zawodzie. Cały korytarz pacjentów a Pani doktor siedzi w gabinecie i nikogo nie wola i cały czas wychodzi na spacery. Zero!!!!

Lekarz zupełnie bez kompetencji. Dziecko ma wysiekowe zapalenie ucha. Byłam dwa razy Na wizycie po pierwszej nic nie tłumaczy nie mówi ale stwierdziłam że może druga wizyta będzie lepsza i krople coś pomogą. Ale coz druga wizyta jeszcze gorsza. Na pytanie co dalej jak poproawic słuch padła odpowiedź NIE WIEM, nic tylko nasuwa się odpowiedzieć to kto ma wiedziec ja? Jest odsysanie płynu są drenaze fajnie że tego muszę dowiadywać się z Internetu a nie od lekarza. Wyników badań słuchu wogole nie interpretuje oprócz tego ze jest źle. Po konsultacji prywatnej w Krakowie okazało się ze dziecko oprócz tego ma przerost migdala co tez wplywa na zapalenie ucha i jeśli leki na obkurczenie nie pomogą będzie trzeba wyciąć. Oczywiście Pani doktor nie przyszło do glowy żeby zbadać migdał. Zupełny brak kompetencji,przy tym arogancka obrosnieta w piórka.Z całą stanowczością omijać. Wiedza strasznie marna.