lekarz Małgorzata Kraszewska

Stanowczo odradzam.Mozna sie udac tylko w błachych sprawach.Bardzo nie zoorganizowana,roztrzepana,wieczne opóznienia w kolejce min. godzinne.Mało od siebie mówi i radzi,trzeba o wszystko dopytywac.Jak juz mówi to cicho i pod nosem ,tak jakby do końca nie była pewna swego zdania. Dobrze że jest jeszcze internet ,wiec mozemy doczytac i sie poradzic ,zdaje sie że Pani Doktor własnie na tym sie opiera .Generalnie mam odczucie że wizyty u niej to strata czasu i pieniedzy,na to samo wyjdzie ,gdy pójdziemy do Lekarza na NFZ,a pewnie i lepiej.Człowiek chce wierzyc i ufa że jesli pójdzie prywatnie to że jego przypadek zostanie rzetelnie rozpatrzony,ale w tym Gabinecie tak niestety nie jest.Pani Doktor próbuje nadrobis wyuczonym usmiechem,ale na mnie osobiście to nie działa.Doktor musi byc przede wszystkim kompetentny i zaangażowany.

Pani doktor prowadziła moją ciążę, wcześniej też do niej chodziłam więc uznałam że super nada się na mojego lekarza prowadzącego. Już na pierwszej wizycie potwierdzającej ciąże podniosła mi nieco ciśnienie.. a mianowicie zrobiła USG które potwierdziło że jestem w ciąży, wtedy zapytałam czy mogłaby w takim razie wypisać mi zwolnienie L4 ponieważ mam pracę w której muszę bardzo dużo dźwigać i zwyczajnie się boję.. po czym Pani doktor uśmiechnęła się swoim przeuroczym uśmiechem i powiedziała że przecież w ciąży można pracować, powiedziałam że okej zgadzam się ale chyba nie w sklepie mięsnym gdzie trzeba przewalać stosy skrzynek z mięsem ważące po ponad 20 kg. znowu uroczo się uśmiechnęła ale w jej oczach widziałam ogromną niechęć aby to zrobić. Kolejne wizyty też pozostawiały wiele do życzenia, zawsze kolejki i obsuwa czasowa co najmniej godzinę, kiedy nadeszła moja kolej po wejściu do gabinetu pani doktor oglądała jakieś ubrania w sklepie internetowym, w trakcie rozmowy rozkojarzona, informacji udziela mrucząc coś pod nosem, tak cicho mówiła że połowy nie zrozumiałam.. dla mnie osobiście mogłoby być troche lepiej, ale Pani doktor ma tyle pacjętek że nie musi się specjalnie wysilać.

Nie polecam. Podczas odpłatnej wizyty Pani doktor najpierw rozmawiała z inną pracownicą a później podczas wywiadu odebrała prywatny telefon by pogawędzić chwilę. Brak szacunku. Mogę przymknąć na to oko poniewaz Pani Kraszewska nadrobiła minusy wdzięcznym uśmiechem i ciepłym przyjęciem mojej osoby. Najważniejsze, że badanie ograniczyło się do niezbędnego minimum. Niczego się nie dowiedziałam. Polecić mogę jedynie osobom bez większych problemów zdrowotnych lub dziewczyn chcących receptę na antykoncepcję.

Z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor. Bardzo dobrze poprowadziła moją ciążę, a najpierw dobrze mnie do niej przygotowała, zlecając odpowiedni zestaw badań. Zawsze wszystko dokładnie mi wytłumaczyła i odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Z tego, co wiem, gdy są jakieś komplikację pani doktor odsyła do odpowiednich i sprawdzonych specjalistów w Łodzi. Nie przeszkadza mi fakt, że nie pracuje w szpitalu. Trafić na swojego lekarza w szpitalu, w którym pracuje tylu ginekologów to byłoby prawdziwe szczęście. Leżałam po porodzie przez 6 dób i widziałam zaledwie paru lekarzy. Z przyjemnością będę kontynuować swoje leczenie u pani doktor, bo to naprawdę sprawdzony ginekolog. Pozdrawiam. Katarzyna Ś.

Pomimo tego że Pani doktor jest bardzo miła i uprzejma to niestety: po pierwsze nie pracuje w szpitalu więc jeśli się coś dzieje poważnego to pani doktor umywa ręce (znam z autopsji) po drugie jeśli lekarz nie pracuje w szpitalu to jaką może mieć praktykę - nie ma styczności z cięzkimi przypadkami. Dla młodych dziewczyn które boja się pierwszej wizyty super! Ale dla kobiet planujących ciąże nie bardzo chyba że zakładamy że ciąża będzie przebiegać bez komplikacji:(

Jestem młodą dziewczyną. Do Pani doktor wybrałam się na swoją pierwszą wizytę u ginekologa. Od razu ,,na wejściu,, wzbudziła moje zaufanie. Swoim uśmiechem wprowadziła bardzo miłą atmosferę. Dokładnie wszystko tłumaczyła, zleciła komplet najważniejszych badań. Jestem bardzo zadowolona.

Niestety nie mam dobrej opinii o tej lekarce. Ma okropne podejście do człowieka. Miałam krwawienie podczas ciąży, a ona potraktowała mnie jak rzecz, jej komentarz "najwyżej zrobi się skrobankę" po prostu mnie zszokował.

Polecam najmilszą i najcieplejszą Panią Ginekolog w naszym miescie. Małgorzate Kraszewską :) polecam i pozdrawiam!

ZDECYDOWANIE POLECAM PANIĄ MAŁGOSIĘ !!! Miła, uprzejma i bardzo kompetentna! Bardzo wiele Jej zawdzięczam... Zawsze "ludzko" podchodzi do konkretnej sytuacji, w pełni angażując się w nią! Lekarz z powołania...oby więcej takich!!

Bardzo miła sympatyczna...........według mnie zna się na rzeczy chociaz wysokiej oceny jest pare ale........ 1. kolejki i brak dopilnowania umowionych godzin. 2. roztrzepana 3. zawsze ktos wchodzi bez kolejki ( bo to jakas znajoma)