Dariusz Horoszczak

Kompetentny, rzetelny, opanowany i można by tak długo wymieniać zalety tego lekarza. W bełchatowskim szpitalu jedyny lekarz, który do każdej pacjentki podchodzi poważnie i z niekłamanym zainteresowaniem. Nawet z pozoru błahego przypadku nigdy nie bagatelizuje. Serdecznie polecam i w publicznym szpitalu i w prywatnym gabinecie.

Lekarz przesympatyczny, wizyty przebiegają bezstresowo, dr. odpowiada na każde pytanie pacjentki w sposób bardzo zrozumiały i wyczerpujący. Polecam dziewczynom, które pierwszy raz wybierają się do lekarza tej specjalności, bo ważne jest by się nie zniechęcić i regularnie poddawać badaniom.

Polecam tego lekarze przede wszystkim dlatego, że jest kompetentny! Dodatkowo bardzo miły.

Zdecydowanie polecam, najlepszy ginekolog!

Zdecydowanie polecam, najlepszy ginekolog!

Najlepszy lekarz w Bełchatowie!!!!! P O L E C A M !

Najlepszy lekarz w Bełchatowie!!!!! P O L E C A M !

wyjatkowo fajny czlowiek. rzeczowo zwyczajnym jezykiem wytlumaczyl z czym mam problem, wytlumaczyl jakie bedzie leczenie a przede wszystkim mial czas zeby wysluchac i porozmawiac i to w szpitalu gdzie jak nie jestes czyjas pacjentka to maja cie gdzies. moim zdaniem super lekarz

bardzo dobry lekarz kompetentny warty polecenia ,najlepszy lekarz ginekolog ,POLECAM

Waryt polecenia, Do pacjentów podchodzi z sercem

Waryt polecenia, Do pacjentów podchodzi z sercem