Swietny dermatolog, co prawda na poczatku nie widzialem zadnej poprawy, ale teraz juz wiem, ze to byla tylko i wylacznie moja wina. Od czasu kiedy w 100% zaczalem wypelniac polecenia pani dr, wyglad skory twarzy poprawil sie znacznie, co tu duzo pisac...teraz jest zaje...:)

dlugo trzeba czekac na wizyte nawet 4 tygodnie nie polecam zdecydowanie

dlugo trzeba czekac na wizyte nawet 4 tygodnie nie polecam zdecydowanie

Choć mieszkam w Poznaniu, pani doktor pozostałam wierna i jeżdzę do niej na umówione wizyty prywatne bądź w ramach NFZ. W Poznaniu nie znalazłam tak dobrego specjalisty, jak p. Małgorzata. Cenię ją za kompetencję i fachowość.

polecam tą Panią, bardzo mi pomogła nie jeden raz najlepszy dermatolog u jakiego byłam

nie zna sie, leczyła mnie bardzo długo , szprycowała lekami i okazalo sie że neipotrzebnie bo przyczyna leżała gdzie indziej ... uczy sie na ludziach , ODRADZAM

bardzo dobry lekarz, wiele osób ją chwali z drugiej strony, ja leczę się u niej juz 4. rok i nie widzę żadnej znaczącej poprawy

bardzo dobry lekarz, wiele osób ją chwali

lekarz z ktorego jestem naprawde zadowolona

lekarz z ktorego jestem naprawde zadowolona