Małgorzata Lenart-Grabowska

Neurolog

1,8

Od kiedy leczę się u Pani Doktor moje dolegliwości ustąpiły. Badanie bardzo szczegółowe wraz z wywiadem. Jestem bardzo zadowolona.

Miałam bardzo silne bóle, szukałam zatem szybkiej porady. Trafiłam do prywatnego gabinetu Pani doktor. Wizyta trwała zaledwie 5 minut, w której NIE BYŁO rzetelnego badania, ŻADNEJ diagnozy oraz kompletnie ŻADNYCH ZALECEŃ. Gdy zapytałam co mi jest doktor odpowiedziała, że 'trudno powiedzieć', nie przeszkadzało jej to jednak w tym, żeby przepisać silne leki. Koszt wizyty 100 zł w zasadzie za nic. Moi drodzy, są inni lekarze, którzy kasują dopiero wtedy, gdy postawią diagnozę i takich należy szukać. Tej Pani absolutnie nie polecam.

Odradzam nie pomogła w leczeniu . Przepisuje złe leki co wiąrze się z tym iż ataki sa wieksze . Trzymajcie sie z daleka !

Trzymajcie sie z daleka !

Jestem rozczarowana i obużona !!!mój tata ok dwóch tyg.temu zgłosił się do Pani Grabowskiej z typowymi objawami przy udarze...zaburzenia mowy,mały paraliż twarzy,niedowład lewej ręki do tego był bardzo słaby ,nie potrafił się nawet sam ubrać!!!!pani Grabowska stwierdziła że tata ma wrócić do domu i przez tydz trzeba go obserwować.Na wiadomość o tym iż twarz jest zniekształcona pani doktor stwierdziła "może ma pan taką mimikę"!!!!!!szok!!!!kazała przyjść za tydz do kontroli!!!Rodzice poszli jednak prywatnie do Kardiologa i ten zareagował natychmiast,wysłał tate do Centrum Udarowego na oddział i tam zrobiono Tomograf!!!Diagnoza:UDAR!!!!!!!Czlowiek chodził tydzien z Udarem!!!w momencie wizyty u pani Grabowskiej był to trzeci dzień udaru !!!!Dzięki Bogu nie doszło do nieszczęscia,tylko co z innymi pacjentami których pani Grabowska tak zdiagnozowała????????Wstyd pani Doktor!!!

Pani "doktor" bez podstawowych badań wydaje wyroki na ludzi jest nieuprzejma i zadufana ponadto nie ma zielonego pojęcia o czym mówi. Nie polecam