Pani doktor posiada bardzo dużą wiedzę-to fakt,lecz niestety często bagatelizuje objawy z którymi zgłaszane jest dziecko.Niestety u mojej córki było rozpoznane parokrotnie przeziębienie-a niestety później okazywało się że to poważne choroby wymagające antybiotyku-co już oczywiście stwierdzał inny lekarz.Oczywiście Pani doktor jest bardzo miła i przyjaźnie nastawiona do pacjenta i rodziców,poświęca każdemu tyle czasu ile potrzebuje,nie patrząc na zegarek.O wszystko można ją pytać,skierowania na badania też raczej daje bez problemu.Mogę Panią doktor polecić w70%.

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog "?

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław