lekarz Małgorzata Moc

Neurolog

Poprosiłam Panią doktor o wystawienie skierowania na moja prośbę na badanie w kierunku alergii na orzechy z racji braku dostępu do lekarza alergologa. Pani doktor nie była uprzejma mi pomoc twierdząc ze lekarz pediatra takiego skierowania nie może wystawić - nigdy z tym problemu nie miałam a wręcz przeciwnie jeśli chciałam zrobić badania żaden lekarz mi nie odmówił. To kwestia checi i tutaj ich nie ma.

Cieszyłam się jak mogłam trafić na wizytę do Pani doktor. Jako pierwsza uświadomiła nas, że córeczka wówczas 2 miesięczna, nie ma infekcji, lecz sapkę. Super podejście do dziecka i prosto wytłumaczone rodzicom.

Pani Dokotor jest dociekliwa, cierpliwa, dokładna i życzliwie nastawiona na potrebę wypowiedzenia się przez pacjenta. Polecam każdemu.

Wspaniały lekarz,miła,kompetentna,szczerze polecam.

Wspaniały lekarz,miła,kompetentna,szczerze polecam.

świetny neurolog,wspaniała diagnostyka...w ogóle Pani Małgorzata powinna zostać ordynatorem na neurologii :)...(...) brak ciągu na koperty hi J.Z.

dobry lekarz ale razi jak mówi do starszej osoby na Ty

dobry lekarz ale razi jak mówi do starszej osoby na Ty

Doskonały lekarz i świetna kobieta - bezpośrednia i kompetentna.

Doskonały lekarz i świetna kobieta - bezpośrednia i kompetentna.

Wspaniały lekarz, świetny diagnosta, bardzo bezpośrednia i kompetentna. Trudno się do Pani Doktor dostać, ale warto o to zabiegać. Polecam wszystkim.