lekarz Małgorzata Perlicka

Neurolog

Pani Doktor kompleksowo podchodzi do pacjenta. Przeprowadza dokładny wywiad i stara się wyjaśnić przyczynę choroby poprzez zlecanie różnego rodzaju badań. Poza tym wizyta przebiega w miłej atmosferze. Gorąco polecam. Do tej pory Pani Perlicka przyjmowała w Szpitalu na Koszarowej, jednak kiedy ostatnio (wrzesień 2016) chciałam się zarejestrować na wizytę okazało się, ze już w tej przychodni nie pracuje. Jeśli ktoś posiada informację o aktualnym miejscu pracy dr Perlickiej bardzo proszę o informację.