Bardzo wysokie ceny - niesamowite jak lekarz może zarobić tyle pieniędzy w 10 minut. Sugerowanie wielu zabiegów bez konkretnego wyjaśnienia. Kiepska organizacja, niesprawność w użytkowaniu narzędzi dentystycznych. Po wizycie, lekarz zostawil mnie z informacja Iż większąść zębów wymaga plombowania - koszt rzędu 1000 zł. A no i jeszcze jakieś piaskowanie, wybielanie by się sprzydało. wow, zważając na to iż nic mnie nie bolało i pół roku temu wszystkie były w porządku hmmm. Ach te wizyty kontrolne. Odradzam

Pani doktor jest profesjonalna. Byłam z synkiem,teraz sam mnie ciągnie na przeglądy i leczenie. Najbardziej cieszą go prezenty za to ,że jest dzielny. polecam.

najlepsza dentystka w okolicy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

najlepsza dentystka w okolicy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moją traumą od dzieciństwa była wizyta u dentysty.. za namową koleżanki poszłam do gabinetu pani Gosi.. Ząbki wyleczone i co najważniejsze BEZ BÓLU, a sama pani doktor kompetenta, miła i zawsze uśmiechnięta, fajnie wszysto wytłumaczy i poleci najlepsze rozwiązania dla twego uzębienia!! jeszcze tam wrócę po piękne porcelanowe ząbki.. POLECAM WSZYSTKIM... Bożena

Bardzo miła pani doktor,wie co robi,polecam gorąco

Bardzo miła pani doktor,wie co robi,polecam gorąco

super jest ten lekarz pomocny, inteligentny najlepszy

super jest ten lekarz pomocny, inteligentny najlepszy

jestem zadowolona. leczenie bezbolesne ale dosyć długie. troche dużo dojazdów. narazie jestem zadowolona

Byłam z 7 letnią córką na wizycie, bała sie strasznie. pani Podkopał ma takie podejście, że teraz córka mnie ciągnie na badania ząbków. polecam.

koszt duży, ale nic nie bolało. zdecydowanie polecam panią doktor. jestem zadowolony z leczenia, z ceny troche mniej.

miałem skierowanie do chirurga, do usuniecia ósemki. przyszedłem do pani doktor i po miłej rozmowie, nawet nie poczułem jak zeba nie było. jest naprawde do polecenia. miła , zawsze uśmiechnieta i profesjonalna.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kazimierza Wielka"?

Stomatologia Taszakowscy
Podkarpacka 2/4