dr n. med. Małgorzata Pukal

Reumatolog

Nigdy w życiu żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu na badanie za pieniądze co Pani doktor na NFZ!Wizyta u tego lekarza trwa godzinę, Pani doktor badała mnie z lupą, każdy fragment ciała.Konkretny lekarz, uparty w dobrym znaczeniu tego słowa, służy pomocą, odbiera telefony od pacjentów. Medycyna to jej życie... Gorąco polecam i pozdrawiam Justyna z N.Sącza

Szczęście spotkac takiego lekarza. Dzieki Niej czuję się bardzo dobrze.

Szczęście spotkac takiego lekarza. Dzieki Niej czuję się bardzo dobrze.

lekarz bardzo kompetentny, znający się na swim "fachu", potrafi doradzić jak postępować , aby choroba nie pogłębiała się

Świetny lekarz z tzw. powołania.Stawia szybkie i celne diagnozy, poświęca się pacjentom w 100 % (niezależnie od ich wieku, wykształcenia i statusu społecznego ), co miałam możność zaobserwować w takcie mojego pobytu w szpitalu. Czasami sprawia wrażenie mało uprzejmej i zniecierpliwionej , no i nigdy się nie uśmiecha ( 9 dni pobytu w szpitalu i ani jednego usmiechu do nikogo).Najważniejsze,że leczenie skuteczne i jestem zdrowa :). POLECEM

Historia mojej choroby jest długa, straciłem kilka lat na bezskuteczne lecząc się u innych reumatologów. Leczenie u Pani doktor to przyjemność - badanie, diagnoza i leczenie - dodam, że skuteczna. Zawdzięczam Pani Doktor powrót do zdrowia.

Lekarz z dużym doświadczeniem,konkretna,niezwykle dokładnie analizująca chorobę.Sympatyczna z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.

To najlepszy lekarz specjalista z jakim się spotkałem do tej pory. Kobieta wie co robi i robi to wyjątkowo skrupulatnie i rzeczowo a wiem, gdyż niedawno skończyłem leczenie w szpitalu gdzie trafiłem i dopóki nie zajęła się mną Pani doktor to ogólnie było cięzko i w zasadzie ledwo chodziłem. Bardzo sumienny lekarz, który działa niezwykle sprawnie oraz szybko co czasem może omylnie być traktowane jako małe zainteresowanie pacjentem - ale zapewniam,iż to tylko złudzenie!

Bardzo dobry specjalista, rzeczowy, kompetentny, bardzo ludzki. Będąc pod opieką pani doktor wiem, że jestem w dobrych rękach.

Bardzo dobry specjalista, rzeczowy, kompetentny, bardzo ludzki.
Będąc pod opieką pani doktor wiem, że jestem w dobrych rękach.

ŚWIETNY FACHOWIEC I CHYBA JUŻ MAMY DIAGNOZĘ NA CHOROBĘ, KTÓREJ NIE WYKRYLI W SZPITALU. POLECAM !!!!!

Swietny lekarz polecam każdemu. Do mojej bardzo rzadkiej choroby podeszła kompleskowo , z pełnum zaangażowamiem