dr n. med. Małgorzata Sieczkowska

Neurolog

gabinet wyposażony wysokiej jakości spescjalistyczny sprzęt, szybka pomoc i dokładna informacja na temat stanu zdrowia.

beznadziejny lekarz nie potrafi postawic diagnozy odradzam

beznadziejny lekarz nie potrafi postawic diagnozy odradzam

Bardzo Dobra lekarka przy mojej chorobie przeszedłem naprawde dużo neurologów ale nadal chce się leczyć u jednej lekarki

Pani neurolog niekompetentna nie potrafi postawic diagnozy a do tego jak ma cos przepisac to szuka w ksiazce co bo nie jest pewna.No wiecie ludzie to juz sa kpiny! Nie polecam tej lekarki nikomu bo tylko stracicie pieniadze tak jak ja.

Po 20 latach męki pomogła mi się uporać z paskudnymi migrenami

Po 20 latach męki pomogła mi się uporać z paskudnymi migrenami

Bardziej jest kobietą niż lekarzem. Nie polecał bym długich oczekiwań przed gabinetem w ciasnej poczekalni, gdyż lekarka rozpznaje depreję z podejrzeniem padaczkowym, a nie brak dotlenienia z powodu zużycia tlenu w poczekalni przez pacjętów. Niech pani doktor posiedzi sobie przez 3 godziny w zatłoczonej poczekalni i popatrzyna siebie w lustro. Powodzenia