lekarz Małgorzata Soroka

3,7
3,7

Chodziłam do pani Małgorzaty przez pół roku z problemem zajścia w drugą ciążę W końcu pani doktor skierowała mnie na badanie Amh Wyszło 0,38 i na wizycie powiedziała że jestem przed menopauzą i nigdy w ciążę nie zajdę że ona mi nie pomoże jedynym rozwiązaniem jest in vitro Dała namiary do swojego znajomego z branży lekarza i przeszłam to wszystko z negatywnym skutkiem. Potem chodziłam również prywatnie do innego lekarza Przyjmowałam clostilbegyt i uzyskałam ciążę jestem w 9 tyg Ten lekarz wszystkiemu zaprzeczył Powtórzyłam badania Wcale nie wskazywały na menopauzę Pani doktor mi nie pomogła i bez sensu zasugerowała in vitro Naraziłam się na bezsensowne koszty i nic z tego nie miałam Uważam że pani doktor ma za małą wiedzę i bardzo niedelikatnie przekazała mi informację że nigdy nie urodzę dziecka co jak potem się okazało było nieprawdą. Żałuję wyboru tego lakarza, straciłam czas i dużo pieniędzy

Cudowna Pani doktor, prowadziła moją pierwszą ciążę i z pewnością będzie prowadzić kiedyś kolejną :)

Super lekarz prowadzila moja 1 ciaze i naprawde ok teraz jestem w drugiej i tez bede chodzic do niaj