lekarz Małgorzata Stangret

3,5
3,6
3,9
3,6

Cud kobieta - podejście do dzieci pierwsza klasa. Moja 2-letnia córeczka to żywe srebro i nie chciała dać się zbadać - pani doktor poczyniła mnóstwo prób i się nie poddawała, poświęcila nam bardzo duzo czasu i przy tym była wyrozumiała i bardzo uprzejma.

Bardzo rzetelny, kompetentny lekarz. Miła, uprzejma, rozmowna, kulturalna pani. Polecam wizyty u pani Stangret:)

Cudowny lekarz, ciepły człowiek, polecam na oczy i duszę ;) Profesjonalizm, fachowość i skuteczność leczenia, czego chcieć więcej? Więcej takich lekarzy.Polecam OKOMED w Lubinie

Ja po wizycie u pani doktor dowiedzialam sie tylko tyle ,ze mam isc obok do optyka i kupic okulary,Nic wiecej,co jest z oczami,zero rozmowy.szybko ,recepta do reki i nastepny.Nie polecam.

Świetny i Konkretny lekarz, zna się na swoim fachu, zapewnia miłą obsługę, rozluźnia atmosferę i doskonale wykonuje swoją prace

Mam poważne problemy z oczami i wielu okulistów w swoim życiu spotkałam, ale tak uprzejmego i kompetentnego lekarza to pierwszy raz. Pani doktor jest bardzo uprzejma. Angażuje się, poświęca tyle czasu ile potrzeba, nie zbywa byle receptą i byle okularami. Zdecydowanie najlepszy fachowiec w swojej dziedzinie jakiego dotychczas spotkałam i szuukać innego napewno nie bedę. Polecem szczerze.

Pani doktor w sposób kompleksowy podeszła do mojej choroby. Była miła i przyjęła mnie pomimo braku punktów.

Bardzo dobry lekarz i uprzejmy,kulturalny człowiek. Polecam

Bardzo dobry lekarz i uprzejmy,kulturalny człowiek. Polecam

Chodzę do Pani Doktor kontrolnie, i jest nie źle, ale w razie komplikacji odsyła do Wrocławia bo mają kompleksowy sprzęt a później już co chwilaodsyła

Pani doktor nie spełniła moich oczekiwań.Wydaje mi się, że miała problem z diagnozą. Więcej nie skorzystam.