lekarz Małgorzata Szarek

2,5
2,4
2,6
2,6

Dzień dobry, również nie mogę zgodzić się z opiniami. Bardzo dobre przygotowanie w kwestii wielu chorób. Pani doktor uratowała mnie w trakcie pandemii, gdy musiałam w Sylwestra (i po) pracować z 39 st gorączki i COVIDem, dusznościami, mgłą umysłową i niesamowitym bólem mięśni, kompetentnie robiąc test, przepisując bdb leki, wystawiając odpowiednie zwolnienie żebym się wyzbierała. Nie mogę się zgodzić, że pani doktor brakuje empatii i zrozumienia, gdyż przychodząc do gabinetu zawsze mogę liczyć na fachową pomoc. Pozdrawiam

Macie państwo rację ta pani orzeka o niepełnosprawność wydaje opinie niezgodne z konsultacjami specjalistów .Szkodzi ludziom którzy naprawdę potrzebują pomocy . A przysięga Hipokratesa mówi --PO PIERWSZE NIE SZKODZIĆ-- Takich mamy lekarzy..

A przysięga Hipokratesa mówi --PO PIERWSZE NIE SZKODZIĆ--
Takich mamy lekarzy..

Byłam sceptycznie nastawiona do Pani doktor, po przeczytaniu opinii, ale nie mogę się z nimi zgodzić. Sympatyczna, pomocna, zainteresowana pacjentem. Zaświadczenia też wystawia bez narzekania.

Nigdy nie poznałam tak bez empatii nie patrzącej na pacjęta w ogóle tylko klikającej w komp lekarki. Na każde pytania o babcie odp : tak, nie, nie wiem. NIE DA SIE. Wzrok jakby za kare tam pracowała, a winni sà wszyscy pacjeci którzy przyszli. Apogeum było kiedy odmówiła mojej babci leczenia antybiotykowego KIEDY DO RATOWNICY Z KARETKI kazali dzwonić do rodzinnego po Antybiotyk. Uciekajacie od tej pani bo lekarka ja nie nazwe!

NIE DA SIE.
Wzrok jakby za kare tam pracowała, a winni sà wszyscy pacjeci którzy przyszli.

Uciekajacie od tej pani bo lekarka ja nie nazwe!

Pani Szarek jest bardzo nieuprzejma. Spogląda na pacjenta z góry. Sugestie o tym co może być przyczyną moich dolegliwości, były odebrane jako atak na jej kompetencje. Rozmowa o problemie w miejscu intymnym spowodowała śmiech u Pani doktor. Prośba o skierowanie na dodatkowe badania powoduje agresje u Pani Szarek. "Narażam podatnikow na straty, wymyślając sobie choroby". Podczas choroby (podobno przeziebienie) męczyłem się długo, dopóki inny lekarz nie przepisał antybiotyku. Pani Szarek nie przepisała antybiotyku bo "narazam ją na kłopoty w pracy". Serdecznie nie polecam tej Pani.

Jestem zaskoczona w/w wypowiedziami. Pani doktor jest bardzo uprzejma i dyskretna, bardzo zainteresowana stanem pacjenta.

Jestem zaskoczona w/w wypowiedziami.

Pani doktor jest bardzo nieuprzejma, swoim zachowaniem i wypowiedziami wykazuje niski poziom, zastanawiam się jak ktoś taki może być lekarzem, sprawia wrażenie jakby w ogóle nie miała zielonego pojęcia o medycynie, nie polecam!

Na wizycie u Pani doktor nie dała do końca wytłumaczyć co się dzieje,kłóci się z pacjentem, nie miła atmosfera w gabinecie, po wizycie u Pani doktor człowiek sie gorzej czuje niż przed wizytą, brak pozytywnego podejścia do pacjenta.Na wytłumaczenie choroby nie miałem co liczyć.Nie polecam tego lekarza