lekarz Małgorzata Tyśnicka

3,1
3,3
2,6
2,7

Chodzę z moim synkiem do Pani Doktor od jego urodzenia i jestem bardzo zadowolona! Wizyty ze zdrowym dzieckiem trwają ok 50 minut! Dziecko jest dokładnie badane i oglądane! Po południu przyjmowane są dzieci chore, wizyta zależy od przebiegu choroby! Jest to barzdo miła Pani Doktor! Polecam każdej młodej Mamie!

Lekarz godny polecenia - kompetentny, zna się na rzeczy.

Lekarz godny polecenia - kompetentny, zna się na rzeczy.

Niezwykle konkretna osoba. Na mojej pierwszej wizycie z synkiem, zbadała go od stóp do głowy, zebrała szczegółowy wywiad na temat dziecka jak i różnych chorób w rodzinie. Postawiła diagnozę i wytłumaczyła w szczegółach na jakiej podstawie ją oparła. Odpowiedziała klarownie na wszystkie moje pytania. Dostosowuje język do poziomu osób nie znających bogatego słownictwa medycznego. Pierwsza wizyta trwała około 30 minut. Koszt 80pln. Polecam

Polecam

Arogancka i nie miła baba mimo ze za wizytę się jej płaci

Arogancka i nie miła baba mimo ze za wizytę się jej płaci

Nie zastosowała dobrego leczenia i astma nie była całkiem kontrolowana- zmieniłam lekarza włączył inny zestaw leków w tym leki których ta lekarka nie stosowała i jest o niebo lepiej. Pani jest nastawiona wybitnie materialnie do pacjentów. Nie polecam.

Pani dr jest wysokocenionym specjalista ale przez ...siebie samą. Brak cierpilwości, mało vzasu dla pacjenta, braj nowoczesnego leczenia. Dla mnie do była strata czasu i pieniędzy nie pójde do niej i nie polecam jej Anna

Pani spieszy się i sprawia wrażenie, iz pacjent jest intruzem. Zła diagnoza i leczenia nie polecam

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Boguchwała"?

dr. Tkaczowa 323

Zespół Opieki Zdrowotnej w Strzyżowie