lekarz Małgorzata Wajdowicz

Bardzo fajna ,uprzejmą,mądra, znająca życie Pani doktor cieszę się że trafiłam właśnie na nią moja choroba zostanie ze mną do końca życia ale w zaufaniu do Pani doktor podjęłam się leczenia.Dziękuję za przywrócenie wiary w to że może być lepiej.Każdy się boi ale wiem że nie ma czego.Badajcie się ludzie bo to ratunek życia.

Najlepszy lekarz na jakiego mogłam trafić! Bardzo polecam szczególnie w tych trudnych czasach pandemicznych <3

Bardzo dziekuje za opieke okazana w tych trudnych pandemicznych czasach. Lepiej nie moglam trafic! Pozdrawiam!

Mila, wspolczujaca a przede wszystkim doglebnie wyedukowana pani doktor. Niech was nie zwiedzie mlody wyglad pani doktor. Wizyty byly czysta przyjemnoscia. Bardzo jasno ale i szczegolowo tlumaczyla moje wyniki i co robimy z nimi dalej. Leczenie boreliozy zakonczone sukcesem. Zdecydowanie polecam!!! (Warzywna)

(Warzywna)

Dziekuje za szybką diagnostykę i polecam . Byłam dzisiaj odebrac wyniki podejrzenie toksoplazmozy ciężarnych. Pani dr przyjela mnie dwukrotnie, pomimo dużej kolejki i braku rejestracji, nie czekałam. Wizyty trwaly ok 10 min-15 min , w trakcie dr wytlumaczyla diagnostyke, ewentualne leczenie, dodatkowo pocieszyla i spokojnie tłumaczyła bo przyznam ze spanikowałam i płakałam w gabinecie - gonekolog mnie nastraszył - wyniki były dodatnie igg. Na szczescie chorobe przeszlam przed ciażą. Dodatkowo zlecila badania ktorych brakowalo w ksiazeczce Ciezarnych. Polecam za proresjonalizm i ludzkie podejscie.

Bardzo polecam. Wizyty w miłej atmosferze, bez stresu. Zgłosiłam się z boreliozą. Pani doktor wytłumaczyła badania, leczenie. Najpierw byłam w Poradni, potem jak nie bylo porawy byłam w szpitalu u pani doktor. Teraz jest bardzo dobrze, czuje znaczną poprawę , jestem w obserwacji. Bardzo polecam, za profesjonalizm, usmiech i pomoc !

Nie ma pojęcia o chorobach którymi się zajmuje. Mimo pozytywnego wyniku Elisa na borelioze Pani zakaźnik uznała że te objawy to poprostu depresja i żebym udał się do psychiatry. Mimo to przepisała antybiotyk. Później pozytywny wynik Western Blot to strasznie zdziwiona, że jednak jest ta borelioza. Po pierwszym antybiotyku żaden objaw mi nie minął. Nie jestem w stanie funkcjonować. Dostałem tez antybiotyk dożylnie na miesiąc. Później tradycyjnie miałem odczekać 3 miesiące żeby zrobić kolejne badanie. No i zrobiłem. Elisa i Western Blot pozytywne. Objawy mam nadal. Nic się nie poprawiło. ...

Nie ma pojęcia o chorobach którymi się zajmuje.
Dostałem tez antybiotyk dożylnie na miesiąc. Później tradycyjnie miałem odczekać 3 miesiące żeby zrobić kolejne badanie. No i zrobiłem. Elisa i Western Blot pozytywne. Objawy mam nadal. Nic się nie poprawiło. Pani zakaźnik uznała jednak że nie mam już boreliozy. Powiedziała, że to inna choroba reumatologiczna. Skreśliła wynik pozytywny i napisała negatywny! Tak samo Skreśliła wybarwiony pasek P25 w Western Blot.
Nie wspomnę o koinfekcjach odkleszczowych o których ta Pani nie ma pojęcia. Mówiła mi, że nie występują w Polsce. Zrobiłem prywatnie badania i wyszło mi kilka koinfekcji. Widząc wyniki powiedziała, że nie mam się czym przejmować, że biorę antybiotyk i on wszystko załatwi. Wynik w klasie Igg nie jest w ogóle istotny dla tej Pani.
Stanowczo nie polecam!
Zakaźnicy nie mają pojęcia co to jest borelioza. Nie wspomnę o koinfekcjach.

Odradzam, ponieważ przy dodatnich wynikach elisa w igM i IgG i western-blot w klasie igM Pani Doktor stwierdziła że boreliozy NIE MA.-Nic tylko pogratulować wiedzy, najlepiej poszukać jakiegoś specjalisty nie tylko z nazwy. Stracony czas i nerwy