lekarz Małgorzata Wójcik

2,4
2,4
2,6

fantastyczny lekarz !!!!!!!!!!!!!Jestem mamą 7 letniej Oli która trafila w trybie pilnym do USD Pani doktor zajeła sie moja córką po jednej rozmowie telefonicznej zadzwoniłam opowiedziałam jakie sa objawy a Pani doktor na drugi dzień kazała mi sie zgłosic z dzieckiem na oddział zleciła wszystkie wymagane badania jest bardzo miła i uprzejma !!!!!!!!!!!

z tym traktowaniem z góry, 100% prawdy. Jak dla mnie taki lekarz to nie lekarz. Nie polecam

Dla mnie liczy się kompetencja,zainteresowanie problemami pacjenta,życzliwość, a z tymi cechami spotkałem się na wizycie u Pani Doktor, polecam!

pani doktor potraktowała mnie jak osobę niespełna rozumu była bardzo nieuprzejma zdecydowanie odradzam

traktuje pacjenta z gory tak jak klienta w zusie nie polecam sam wyraz twarzy lekarza wzbudza lek