lekarz Marcin Grabek

W pełni zgadzam się z poprzedniczką.Na izbie przyjęć w szpitalu w Poniatowej miałam przyjemność poznać pana Marcina.Nie dość że zaopiekował się moja mamą z pełnym zaangażowaniem to jeszcze bardzo spokojnie wszystko tłumaczył. Przemiły i sympatyczny człowiek i świetny fachowiec. Szczerze polecam!!!

Chyba najfajniejszy lekarz jakiego w życiu spotkałam. Wytłumaczy wszystko w zrozumiałym dla pacjenta języku bez podawania niezrozumiałych określeń. Zawsze uśmiechnięty i ze świetnym poczuciem humoru. Pomimo młodego wieku zna się na tym co robi. Oby więcej takich lekarzy