lekarz Marcin Ignasiak

2,8

Bardzo dobry lekarz. Nie szafuje antybiotykami. Jest kompetentny. Bardzo mi pomógł podczas choroby mojej mamy - udar. Polecam tego lekarza.

4 lata temu mialam przyjemnośc poznania tego pseudo lekarza. Przyjął mnie, zero zrozumienia i szacunku do pacjenta,nie mowiąc o kulturze osobistej .Ponadto po badaniu i zrobieniu badan z krwi stwierdził ze mam zapalenie trzustki .Dwa zastrzyki i do domu. Bol brzucha byl jeszcze mocniejszy (pomimo dwoch zastrzykòw )ktore dostalam.Następnego dnia wieczorem miałam operowany wyrostek robaczkowy w stanie zagrożenia życia. Gdyby to on się mną zajmowal ,dzis juz dawno nie zylabym...

Dobry lekarz. Mnie pomógł. Rozpoznał chorobę i dobrał odpowiednie leki. Polecam. Może nie jest bardzo uprzejmy, ale kompetentny.

Nie polecam tego lekarza. Dr miał pretensje że przyszłam z grypą będąc w ciąży od są mnie z tekstem wypoczywać i jeść czosnek. Zero podejścia do pacjenta i checi pomocy.