lek. med. Marcin Kapturskilek. med. Marcin Kapturski - zdjęcie profilowe

lek. med. Marcin Kapturski

1,3

Trafiłem do tego lekarza bo szukałam specjalisty na szybko. Niestety odniosłem słabe wrażenie, Pan doktor wyglądał na znudzonego, zdawkowo odpowiadał na pytania. Niczego konkretnego się nie dowiedziałem. Kasę skasował. Zapisał leki, po których zacząłem źle się czuć. Dzwoniłem do Pana doktora z pytaniem co robić, to olał pacjenta. Brawo

Nic nie pomógł,dowiedziałem się tego co już wiedziałem wizyta trwała 5 minut straciłem tylko 200 zł.Nie polecam!!!

Lekarz kompetentny i widać, że zna się na rzeczy. Wyjaśnił i doradził co robić. Jednak sposób bycia i podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia. Sprawiał wrażenie niezadowolonego, że w ogóle jestem. Bardzo nieuprzejmy, jakby za karę tam siedział. Sugerowałem się opiniami jednak nie polecam.

Sugerowałem się opiniami jednak nie polecam.