lekarz Marcin Podhalański

Neurolog

Lekarz zarozumily oraz arogancki. Nie slucha pacjenta, a na dodatek kwestionuje wszelkie objawy, z jakimi przychodzi sie po konsulacje. Brak jakiejkolwiek empatii. Odradzam, chyba, ze ktos lubi "odbic sie od sciany".

Do pana doktora trafiłam z polecenia lekarza rodzinnego, postawił mnie na nogi lecząc fantastycznie, po długim okresie gdzie żaden lekarz mi nie pomógł, może sprawia wrażenie mało kontaktowego, ale jego pełne zaangażowanie, wiedza i kompetencja, podejście do pacjenta wynagradzają wszystko! szczerze polecam pana doktora i dziekuje!

Panie doktorze z całego serca chcę podziękować za wspaniałą opiekę medyczną ,z przyjemnośćią przychodzę na wizyty do Pańskiego gabinetu . Jest pan wspańiały jako lekarz i jako człowiek , serdeczne dzięki. Skorupski .

jest batdzo dobry lekarzem , znajacym sie na swoim zawodzie jestem jego pacjentem od okolo 9 ciu lat ,z czystym sumieniem polecam go kazdemu .stanislaw skorupski

Dziękuję Panu Doktorowi Za wiele okazanego mi serca i leczdnie skuteczne

Dziękuję Panu Doktorowi Za wiele okazanego mi serca i leczdnie skuteczne

Dziękuję bardzo Panu doktorowi za wyleczenie i troskliwą opiekę.

Dziękuję bardzo Panu doktorowi za wyleczenie i troskliwą opiekę.

Niby miły ten Pan doktor, ale jakiś dziwny, a na dodatek zarozumiały i zachowuje się jakby był kimś lepszym od innych ludzi.