Kompetencja, wiedza, spokój , delikatność, rzeczowość, profesjonalizm, komunikatywność, otwartość i nastawienie na pacjenta czego można chcieć więcej od lekarza.

Witam.Czy ktos wie w jaki sposób dodzwonić i umówić się na wizyte??????????????????????????????????????????????????????????

Wszystko super fajny miły ale w jaki sposób się umówić na wizytę jedyny telefon dostępny nie odpowiada to jak przez telegazetę !!!!!!!!!?????słyszałem że się jedzie i czeka ,pędzlowaliśmy 60km a tu kartka przyklejona na drzwiach nie czynne ????????? A kiedy czynne

Od dziecka borykałam się z bolącymi wypryskami na brodzie.Jedna wizyta wystarczyła aby mój problem zniknął jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.Już po pierwszej aplikacji maściami bolesność ustała, a teraz moja broda wygląda zdrowo i ładnie.Szczerze polecam

pan doktor, zdecydowanie warty polecenia. poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. rzeczowo objaśnił chorobę oraz leczenie. jest miły, wzbudza zaufanie. zdecydowanie polecam.

Dr. Marcin wyczerpująco wyjaśnił mi ,że ta zmiana na plecach to nowotwór złośliwy. Po paru tygodniach pan doktor sam w szpitalu przeprowadził zabieg usunięcia tego nowotworu. Od początku do końca bardzo o mnie dbał jako o pacjenta. Bardzo mi pomógł. Szczerze polecam.

Jestem zachwycona, ponieważ minęło już sporo czasu od zabiegu a moja skóra jest nadal jedwabiście gładka!A po usunięciu znamienia nie ma żadnej blizny,zero śladu!Pozwolę sobie jeszcze dodać, że pan doktor jest bardzo przystojnym mężczyzną;Szczerze polecam.

Świetny lekarz! Sympatyczny, wzbudza zaufanie i zdecydowanie wie co robi. Zabieg przeprowadził mi szybko i bezboleśnie a blizna jest niemal niezauważalna :) Żeby tego było mało - szalenie przystojny :)

Pierwszy raz w życiu lekarz poświecił mi tyle czasu! Znakomity specjalista, pełen profesjonalizm, spokój i ludzkie podejście do pacjenta. Krótko mówiąc Lekarz-Anioł!!! A jakby tego było mało, to w dodatku bardzo przystojny ;)Szczerze polecam!

super lekarz,niewziął nic bo tylko wysłał na badania ipotem nam przyjsc do niego z wynikami. fajny konkretny , bardzo miły

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Wejherowo"?

Wejherowo

Dermatolog
Centrum Medyczne Kaszuby Filia w Lęborku
ul. Żeromskiego 9-10
Lębork
"Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Redzie"
Łąkowa 1
84-240 Reda